Magda Gessler opowiedziała o swojej tragediiKadr z programu "Sexy kuchnia Magdy Gessler" dostępnego na platformie Player

Serce się kraje, Magda Gessler wyznała prawdę o największej tragedii w życiu. Restauratorka opowiedziała się po jednej ze stron strajku

Magda Gessler wyjawiła coś wyjątkowo smutnego. Opowiedziała o największej tragedii, jaką przeżyła w swoim życiu. Gwiazda TVN-u popiera kobiety i dodaje im otuchy.

Magda Gessler zabrała głos w sprawie obecnych dramatycznych wydarzeń, jakie rozgrywają się w całej Polsce. Postanowiła opowiedzieć o dawnej tragedii, która odcisnęła na niej swoje piętno. Znana restauratorka kibicuje kobietom i staje z nimi ramie w ramie.

Wzięła kęs ogórka kiszonego i spojrzała z niedowierzaniem do wnętrza. Już wiedziała, że popełniła niewybaczalny błądWzięła kęs ogórka kiszonego i spojrzała z niedowierzaniem do wnętrza. Już wiedziała, że popełniła niewybaczalny błądCzytaj dalej

Magda Gessler przeżyła w życiu straszliwą tragedię

Gessler znana jest ze swojej kulinarnej misji. W "Kuchennych Rewolucjach" już od 10 lat stara się pomóc Polakom, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem gastronomicznego biznesu. Służy im radą, choć nierzadko nie brakuje w niej też negatywnych emocji - głównie jako odpowiedź na arogancję osób, którym chce pomóc.

Jest właścicielką wielu restauracji, prowadzi także wiele innych programów kulinarnych, takich jak chociażby "MasterChef", w którym jest jedną z jurorek od samego początku emisji tego formatu w Polsce. W każdym z nich stara się pomóc uczestnikom czy widzom ucząc ich gotowania czy prowadzenia lokalu.

Jest także wielką fanką i propagatorką kuchni polskiej. Kiedy pytają się ją o powód wielkiej miłości do pierogów, bigosów i schabowych zawsze odpowiada tak samo. Magda po prostu uwielbia intensywne i aromatyczne smaki, a nasza krajowa tradycja kulinarna jest takich pełna. Wyjątkiem jest szakszuka, którą gotuje w programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler" na powyższym zdjęciu. Tanie to także jest intensywne w smaku, jednak pochodzi z Afryki Północnej.

Niestety, choć dzisiejsze życie Gessler wydaje się sielanką, kiedyś przeżyła ogromną tragedię, która bardzo na nią wpłynęła. Teraz, z uwagi na panującą w kraju sytuację, postanowiła o niej opowiedzieć. Dramatyczną historię wysłuchała Grażyna Latos, dziennikarka portalu Ofeminin.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wymieszaj składniki widelcem i wyłóż na patelnię. W mniej niż 5 minut zrobisz placuszki lepsze niż placki ziemniaczane
  2. Nieoficjalne: czy będzie pełny lockdown, zamknięte szkoły i sklepy? Minister zdrowia chce ogromnych restrykcji
  3. Dzięki nim mamy świeże pieczywo, warzywa i zakupy. W końcu wyszło na jaw ile zarabiają kasjerzy, kwoty nie mieszczą się w głowie

22 października tego roku Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok, jakoby aborcja ze względu na stwierdzone upośledzenie lub nieuleczalną chorobę płodu nie jest zgodna z konstytucją. Od tego dnia, na ulicach wielu miejscowości w całej Polsce, prowadzone są liczne protesty kobiet, które nie zgadzają się z decyzją TK. W jej wyniku wielu celebrytów postanowiło publicznie wypowiedzieć się na ten temat. Podobną decyzję podjęła Magda Gessler.

- Chciałabym im powiedzieć, że je popieram, jestem z nimi. Także ze względu na moje doświadczenia życiowe. Zwłaszcza jedno, które było szczególnie znaczące - odpowiada Magda na pytanie co chciałaby powiedzieć Polkom, które wychodzą obecnie na ulice.

- Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Coś, czego żadna matka nie zapomina i co zmienia ją na zawsze. Mieszkałam w Madrycie. To była moja druga ciąża. Wtedy byłam już matką Tadeusza. Niestety w szóstym miesiącu zaczęła się akcja porodowa. To były bardzo trudne momenty, ponieważ dokładnie zdawałam sobie sprawę z zaistniałego zagrożenia. Świadomie zdecydowałam, żeby ratować dziecko wiedząc, że grozi mi śmierć - zwierza się Magda.

Jej historia jest o tyle dramatyczna, że miała świadomość możliwości osierocenia Tadeusza, jej pierwszego dziecka. Mimo to postanowiła zaryzykować.

- Dlatego tylko matka może podejmować decyzje odnośnie swojej ciąży. Żadna instytucja. Nie rząd i nie politycy. Nie mężczyźni, którzy nie wiedzą i w większości nie chcą wiedzieć, co czuje kobieta przechodząca przez taki dramat, albo tacy, którzy nie mają rodzin, własnych dzieci. A więc i empatii, zrozumienia. Nie możemy pozwolić, by ktoś odbierał nam nasz wybór. Bo to jest okropna niesprawiedliwość - mówi Gessler.

Choć dzisiaj jest kobietą sukcesu, która z powodzeniem kieruje wieloma kulinarnymi biznesami, a w telewizji daje się często poznać jako ciepła, uśmiechnięta i zawsze pozytywna kobieta, życie nie zawsze było usłane różami.

Klasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efektKlasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efektCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nie tylko drugi produkt nawet o 88 proc. taniej, ale i chryzantemy za pół darmo. Lidl też przygotowuje się na Wszystkich Świętych
  2. Wszyscy do końca trzymali kciuki. Niestety, mama 8-latki przekazała najgorszą wiadomość
  3. Porażająco dosadny apel wściekłej na seniorów kasjerki. "Głupota ludzka nie zna granic", wyjawiła porażające kulisy pracy w markecie
  4. Ujawniono druzgocącą kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Mało kto wie, że jest autorką książki kulinarnej
  5. Dosyp kilka łyżek. Schabowe robione inaczej wyjdą bardziej chrupiące niż kiedykolwiek, nieziemski przepis
  6. Media obiegała smutna wiadomość. Nie żyje polski aktor
  7. Tadeusz Rydzyk pociągnął prezydenta za język. Nie wyprze się swoich słów sprzed kilku lat

Źródło: ofeminin.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł