Magda Gessler mocno zdenerwowała się zachowaniem internautów.instagram/magdagessler_official

Miarka się przebrała, Magda Gessler nie powstrzymała wściekłości. Poszło o jej wygląd, padły mocne słowa

Magda Gessler słynie z tego, że bez problemu wyraża swoje zdania, niezależnie od tego, czy chodzi o smak potraw, czy też o kwestie z życia prywatnego. Słynna restauratorka tym razem nie była w stanie milczeć, po tym jak obserwatorzy w sieci podnieśli jej ciśnienie. Powodem nerwowej sytuacji stało się kolejne selfie gwiazdy i pojawiające się pod nim komentarze.

Magda Gessler jest nadal niekwestionowaną królową kulinarnego showbiznesu. Kolejne edycje "Kuchennych rewolucji", otwarta niedawno lodziarnia i prowadzenie kilku restauracji pozwoliły jej zyskać miano kuchennego autorytetu. Ogromną przyczyną jej popularności jest jednak silnie podtrzymywany kontakt z fanami, co jest możliwe dzięki często aktualizowanym kontom w kanałach social media. Zdjęcia celebrytki okraszone oryginalnym podpisem są już legendarne, ale niezmiennie budzą silne emocje. Tak też stało się w przypadku ostatniego selfie Magdy.

Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalWstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalCzytaj dalej

Magda Gessler nie wytrzymała fali krytyki. Królowej zdjęć z Instagrama puściły nerwy

Magda Gessler niemal każdego dnia zaskakuje nas nowymi zdjęciami, które bardzo chętnie umieszcza w sieci. Jej konto budzi wielkie zainteresowanie - oczywiście nie tylko wśród jej fanów, ale też zagorzałych przeciwników, którzy korzystają z każdego okazji, by wytknąć celebrytce najmniejsze potknięcia. Niekiedy jednak nie musi wydarzyć się nic szczególnego, by pod zdjęciem restauratorki pojawiły się mnóstwo negatywnych komentarzy. Tak właśnie stało się wczoraj.

Dzisiaj grzeje: 1. Cena za gałkę lodów u Magdy Gessler zwala z nóg. 3 kulki są warte tyle, co dobry obiad
2. Wspaniała wiadomość dla 74 tys. Polaków. Ich emerytury zostaną podniesione i to znacznie

Celebrytka umieściła swoje kolejne zdjęcie podpisane gorącą prośbą, by nie komentować jej wyglądu. - "Komentarze są... b nie na miejscu .., ja jestem wściekła .... jest jeszcze taki wyraz twarzy bez grama niczego .. ... odrobina wyobraźnia pozytywnego myślenia" - mogliśmy przeczytać pod jej ostatnim postem. Wierni fani oczywiście posłuchali jej prośby i chętnie wysyłali jej mnóstwo słynnych besosków, ale ci, którzy za Magdą nie przepadają, nie powstrzymali się od komentrazy dotyczących głównie jej fryzury. - "Co się stało z twoimi włosami, trochę się rozczochrałaś, ale ciągle wyglądasz pięknie" - zauważa jedna z internautek. - "Taki brak kontroli to chyba już problem" - czytamy dalej. Na szczęście doskonale wiemy, że gwiazda ma mnóstwo dystansu do siebie, który pozwala jej przetrwać najtrudniejsze chwile, a fani zawsze dodadzą jej otuchy. - "Nie znoszę głupich komentarzy albo jest się z kimś albo nie. Dla mnie Magda jest inspiracją i niewazne jakie zdjęcie wstawiła i co robiła. Jesteś prawdziwa lubię to i doceniam" - pisze pewna miłośniczka gwiazdy.

Magda Gessler

źródło: https://www.instagram.com/magdagessler_official/

Najlepsze newsy:

  1. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  2. Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków
  3. Niestety, Auchan podjął nagłą decyzję o zamknięciu sklepów, efekt zakazu handlu w niedzielę? W 1 województwie likwidują aż 2 placówki
  4. Magda Gessler wbiła się w niemożliwie obcisły strój. Zatkało wszystkich, przesadziła?
  5. Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeś
  6. Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie

Źródło: https://gwiazdy.wp.pl/

Następny artykuł