Magda Gessler z córkąInstagram / magdagessler_official

Magda Gessler pokazała zdjęcie dziecka Lary. Fani od razu pośpieszyli z gratulacjami

Magda Gessler to jedna z tych osób ze świata kulinarnego showbiznesu, która cieszy się ogromną popularnością. Ostatnio pokazała jak wygląda dziecko jej córki. Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów restauratorki. Momentalnie posypały się komentarze z gratulacjami.

Ciąża Lary Gessler niemal od samego początku wzbudza spore zainteresowanie. Magda Gessler regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia swojej córki, które potwierdzają, że oczekiwanie na potomstwo daje jej wiele powodów do radości. Jednak Lara Gessler nie zamierza próżnować.

Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodziankaZaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodziankaCzytaj dalej

Magda Gessler pokazała dziecko swojej córki

Bez wątpienia Magda Gessler niezwykle ceni sobie wartości rodzinne, o czym niejednokrotnie mogliśmy przekonać się śledząc jej wpisy na Instagramie oraz Facebooku. W związku z tym restauratorka nie mogła pozostawić bez komentarza nowego dziecka swojej córki. Mowa tu o Pracowni Kulinarnej, którą otworzyła Lara Gessler. Obok takiego przedsięwzięcia ciężko przejść obojętnie. Jak opisuje je córka gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje"?

- Moja Pracownia to kreatywny tygiel! Miejsce stworzone dla twórczych spotkań i integracji w luźniej i ciepłej atmosferze - można wyczytać we wpisie Lary Gessler, przytaczanym przez portal Wirtualna Polska. Czym dokładnie jest Pracownia Kulinarna?

Dzisiaj grzeje:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Wielu Polaków nawet nie wie, że przysługuje im dodatkowy, płatny urlop. Lepiej go nie stracić

Pracownia Kulinarna i reakcje fanów Magdy Gessler

Kiedy Magda Gessler zaprezentowała na swoim Facebooku Pracownię Kulinarną swojej córki i określiła ją mianem jej nowego dziecka, fani restauratorki od razu pośpieszyli z gratulacjami. Nie da się ukryć, że tak miłe komentarze mogą sprawić, że robi się cieplej na sercu. Użytkownicy zachwalali pomysł jak i samą nazwę nowego dziecka Lary Gessler.

Pracownia Kulinarna to przestrzeń, w której mają odbywać się najróżniejsze warsztaty kulinarne. Ma ona również sprzyjać integracji pasjonatów kuchennych przygód. Wnętrze lokalu tonie w bieli oraz zieleni. Znajduje się w nim sporo roślin, które od razu pozytywnie wpływają na nasze poczucie komfortu.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje wybitny kompozytor, jego muzykę znał każdy. Tragiczne doniesienia o zdobywcy Oscara
  2. Otworzyli granice, znieśli kwarantannę. Teraz prawda o wakacjach wyszła na jaw
  3. Niestety, Auchan podjął nagłą decyzję o zamknięciu sklepów, efekt zakazu handlu w niedzielę? W 1 województwie likwidują aż 2 placówki
  4. Magda Gessler wbiła się w niemożliwie obcisły strój. Zatkało wszystkich, przesadziła?
  5. Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeś
  6. Agnieszka Radwańska nagle zabrała głos ws. swojej ciąży. Momentalnie posypały się gratulacje, fani są w euforii

Źródła: Wirtualna Polska / Facebook / Magda Gessler

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł