Magda Gessler zamieściła druzgocące nagranieYouTube.com

Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw

Magda Gessler zamieściła na swoim profilu na Facebooku druzgocące nagranie. Obnaża ono długo ukrywaną prawdę. Materiał z miejsca, w którym na koronawirusa umarło już 26 osób odbiera mowę.

Magda Gessler postanowiła podzielić się ze swoimi fanami porażającą prawdą nt. tego co dzieje się w Wuhan. Obrazki są po prostu straszne. Widać na nim prawdopodobne źródło zarazy, o którym od ładnych paru dni mówią eksperci.

Magda Gessler ujawnia całą prawdę

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje już ponad 170 osób, a powyżej 8 tysięcy ludzi jest zakażonych. W Polsce pod obserwacją znajduję się 400 osób, które wróciły z Chin.

Gwiazda telewizji TVN udostępniła na swoim profilu na Facebooku nagranie z targowiska Wuhan. Magda Gessler nie ukrywa przerażenia widokiem sprzedawanych tam przysmaków. Materiał ścina z nóg.

Prowadząca hitowy program kulinarny "Kuchenne Rewolucje" jest przerażona rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Zdaniem wielu znawców tematu, źródłem zakażenia wirusem jest mięso z nietoperzy, które w Chinach jest lokalnym przysmakiem. Królowa polskiej gastronomii podzieliła się z fanami nagraniem z targowiska w Wuhan, żeby pokazać jakie porażające produkty mięsne są tam sprzedawane.

Na wideo widać dania przygotowane z mięsa szczurzego, psiego, kociego, z węży oraz nietoperzy. Sprzedawcy nie przestrzegają żadnych zasad higieny. Materiał jest tak mocny, że po czasie gwiazda TVN skasowała je ze swojego profilu. Nadal można je jednak zobaczyć na YouTube.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostaniesz nawet 10 tysięcy złotych. Masz starą kartkę na żywność, książeczkę mieszkaniową i inne?

2. 800 tys. Polaków zaniemówiło poznając przepis na ciasto bez pieczenia śnieżny puch

- Zwariuję. Mam wrażenie, że to totalne szaleństwo. Ubóstwiam jeść, ale wygląda to na całe światowe ZOO wybite i sprzedawane na straganach, po prostu koszmar... Ludzie ludziom, zwierzętom, zgotowali ten los... Co będzie dalej? - skomentowała zbulwersowana Magda Gessler.

Magda Gessler ujawniła ukrywaną prawdę

Najlepsze newsy:

  1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
  2. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  3. Polka wróciła z Wuhan i nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę
  4. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz pieniądze kosmiczne jak ceny ekologicznego jedzenia
  5. Wreszcie wiadomo, ogromne zaskoczenie. Mięso na rosół wrzucać na gorącą czy zimną wodę?
  6. Rosół z kluskami francuskimi będzie jeszcze lepszy niż ze zwykłym makaronem. Bajecznie prosty przepis na niebo w gębie

Źródło: radiozet.pl

Następny artykuł