Magdalena OgórekInstagram / magdalena_ogorek

Magdalena Ogórek pochwaliła się niepowtarzalną jadalnią W tle zatrzęsienie odbierających mowę przedmiotów

Magdalena Ogórek postanowiła pokazać fanom swoją jadalnię. Pomieszczenie zachwyciło wszystkich, jednak największą uwagę przykuły elementy z tyłu zdjęcia. Bogactwo uchwycone na fotografii onieśmieliło obserwujących. Nikt nie spodziewał się tak cennych przedmiotów.

Magdalena Ogórek zasłynęła w Polskim show biznesie w momencie swojej spektakularnej zmiany wizerunkowej. Od tego momentu rzesze fanów z przyjemnością obserwują poczynania ulubionej gwiazdy. Magdalena Ogórek w żadnym razie im tego nie utrudnia, z przyjemnością dzieli się w mediach społecznościowych ważnymi momentami w swoim życiu. Tym razem Magdalena postanowiła wpuścić czujne oczy fanów do swojej jadalni. Opublikowana fotografia zachwyca swoim wyglądem, który w niczym nie przypomina typowych pomieszczeń w domach celebrytów. A żeby zdziwienia stało się zadość, uważne oko w tyle pomieszczenia dostrzeże niespotykane skarby.

Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumionaSyn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumionaCzytaj dalej

Magdalena Ogórek uchyla rąbka tajemnicy

Magdalena Ogórek na pewno nie należy do osób, które w łatwy sposób możemy opisać bądź zaszufladkować. Elementy ukazane na zdjęciu z całą pewnością potwierdzają tę tezę. Z wykształcenia Magdalena jest historykiem, jednak od niemal dwóch dekad na równo pociągają ją aktorstwo oraz polityka. W obydwu dziedzinach celebrytka obraca się z gracją, co przyczyniło się do ogromnego wzrostu jej popularności. Dzięki ciągłej obecności w mediach, Magdalenie udało się zebrać pokaźne grono fanów, zaciekawionych każdym aspektem jej życia, a szczególnie życia prywatnego. Tym bardziej fotografia przedstawiająca jadalnię wzbudziła ogromne emocje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr

Na pierwszym planie zdjęcia widzimy długi stół wykonany z ciemnego drewna oraz stojące wzdłuż jego boków czarne, solidne krzesła. Blat stołu ugina się pod naporem apetycznych potraw ustawionych na eleganckiej zastawie z kwiecistym ornamentem. W całym pomieszczeniu możemy dostrzec klasyczne meble, niczym nie przypominające nowoczesnych wnętrz dzisiejszych celebrytek. Z wnętrza bije klasa oraz wysmakowanie, a ciemne kolory dodają elegancji. Za stołem rozpościerają się półki zapełnione po brzegi książkami. Wśród pokaźnej kolekcji wprawne oko fana Magdaleny Ogórek, wychwyciło dzieła traktujące o Leonardzie na Vinci oraz Caravaggio. Książki o słynnych malarzach to prawdziwe arcydzieła dla każdego fana sztuki oraz historii.

Jadalnia Magdalena Ogórekfot: Facebook / Magdalena Ogórek

Najlepsze newsy:

  1. Pilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla Polsk
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  4. Dorota Szelągowska pochwaliła się swoją kuchnią. Fani podzieleni, mają 1 poważny zarzut
  5. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  6. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył

Źródło: Facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł