Maja Ostaszewska zachorowaławikimediacommons/Silar/CC BY-SA 3.0, instagram.com/ostaszewskamaja_official

Ostaszewska ma COVID-19. Boli ją nie do opisania, nie ma smaku, zasłynęła popularyzacją wegetarianizmu

Maja Ostaszewska zakażona koronawirusem. Jej objawy są wyjątkowo intensywne. Jest znana ze swojego wegetarianizmu oraz propagowania go na cały kraj.

Maja Ostaszewska jest znaną aktorką, która bardzo często udziela się publicznie mówiąc o problemach społecznych. Często chwali się także swoim wegetarianizmem, do którego nawołuje wszystkich ludzi. Niestety, mamy złe wieści. Artystka zachorowała na COVID-19.

Niemożliwe, a jednak. W chwilę zrobisz chleb domowy, ale tak pyszny, że brakuje słówNiemożliwe, a jednak. W chwilę zrobisz chleb domowy, ale tak pyszny, że brakuje słówCzytaj dalej

Maja Ostaszewska zakaziła się - jej stan nie jest najlepszy

Nie tak dawno temu Maja została nagrodzona za swoją walkę o środowisko naturalne i życie wszystkich zwierząt. Środowiska wolontariuszy postanowiły odwdzięczyć się za jej poświęcenie. Jej wkład jest bez wątpienia ogromny - wszak sama często opowiada chociażby o wegetarianizmie.

Maja dostała piękną statuetkę na gali Grand Prix Vege za trud, włożony w propagowanie ekologii. W wywiadzie dla TVN-u wyjawiła, że jej rodzice wychowali ją w miłości do zwierząt i w przekonaniu, że to człowiek odpowiada za całą krzywdę, jakiej doświadczają nasi mniejsi przyjaciele.

Według niej ta część społeczeństwa, która ma wrażliwość wobec życia i cierpienia zwierząt, powinna dbać, troszczyć się i propagować rozwiązania mające na celu zmniejszenie ingerencji człowieka w ich życie. Ostaszewska sama jest wegetarianką i bardzo poleca taki tryb życia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gołąbki z przepisu Okrasy biją na głowę wszystkie inne. Farsz zachwyca, ale hitem jest sos
  2. Miliony Polaków ma chorobę, która zwiększa ryzyko śmierci przy koronawrusie. Dla własnego dobra nie powinni podróżować
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach

Co ciekawe, wyżej wymienieni rodzice sami nie spożywali mięsa, więc Maja wyciągnęła te wartości wprost z domu. Dla niej brak mięsa w diecie jest całkowicie naturalny i, jak sama twierdzi, "niczego sobie nie odmawia". Trzeba przyznać, że wielu Polaków nie mogłoby zdecydować się na podobną dietę.

Co więcej, wiele osób ciągle namawia ją do zjedzenia mięsa. Zwierza się, że całe życie spotykają ją ludzie, którzy usilnie próbują przekonać ją do kotleta czy burgera, jednak Maja stanowczo odmawia. Byłoby to zwyczajnie wbrew jej zasad.

Koronawirus może dotknąć każdego

Niestety, mamy złe wieści. Ostaszewska dołączyła do grona chorych na COVID-19. W swoich mediach społecznościowych opowiedziała o przebiegu choroby. Jej historia jest przerażająca i daje wiele do myślenia.

- COVID rozpanoszył się w naszym domu. Ból głowy i całego ciała jakiego nie znałam, jaki nie pozwala spać. Cały czas na środkach przeciwbólowych. Gorączka i dreszcze, brak węchu i smaku, potworna słabość, zawroty głowy. Podróż do kuchni czy łazienki była wyzwaniem. Kiedy mijał kolejny, 8y dzień bez poprawy, lęk czy to draństwo nie postępuje dalej. Ale nie możesz wezwać lekarza żeby przyszedł, osłuchał cię i ocenił sytuację - napisała w swoim poście na Instagramie aktorka.

Dzisiaj jest już z nią o wiele lepiej, jednak przez długi czas ledwo była w stanie chodzić. Brak smaku i węchu jest uciążliwą dolegliwością, ponieważ nie można czerpać przyjemności z jedzenia - jednak silny ból i duszności stwarzają największy dyskomfort.

- Proszę noście maseczki, myjcie i dezynfekujcie dłonie, stosujecie się do zaleceń. I przede wszystkim w sprawach pandemii słuchajcie lekarzy, epidemiologów. Dziś to nie jest kwestia tego w co wierzymy, dziś to kwestia EMPATII - (pisownia oryginalna) dodaje Maja na zakończenie swojego posta.

Wyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną nocWyciśnij sok z buraka i wypij. Szybko zauważysz tyle plusów, ile gwiazd na niebie w pogodną nocCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lidl natychmiastowo wycofuje hitowy produkt. Może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu
  2. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Groźne bakterie w popularnym produkcie, ogromne niebezpieczeństwo dla starszych osób
  3. Z przyprawy, którą masz w kuchni zrobisz pyszny syrop, który pomoże na ból gardła i kaszel. Jedzona 2 razy dziennie również zdziała cuda
  4. Piorunująco skuteczne naturalne lekarstwo z buraków. Działa przeciw zaparciom i wspomaga jelito grube
  5. Oniemiejesz z zachwytu na sam widok schabowych z jej przepisu. Oszołomi cię, co robi z kapustą
  6. TVP przekazało pilny komunikat. Główny Inspektor Sanitarny podjął dziś natychmiastową decyzję
  7. Kaczyński uciekł do Morawieckiego? Protestującym to nie umknęło, właśnie zmierzają, aby go spotkać

Źródło: wprost.pl, dziendobry.tvn.pl instagram.com/ostaszewskamaja_official

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł