Makaron trzeba gotować w odpowiedni sposóbYouTube.com/ AllrecipesPL

Jeśli nie stosujesz 3 zasad podczas gotowania makaronu domownikom mogą w końcu puścić nerwy. Nikt nie chce jeść niedobrych klusek

Makaron który jest miękki, gumiasty, i klei się do siebie, powoduje, że jego jedzenie jest wyjątkowo nieprzyjemne. Domownicy, którzy ciągle muszą spożywać niedobre kluski, mogą w pewnym momencie nie wytrzymać. Stosuj 3 proste zasady podczas gotowania i wszystko będzie dobrze.

Makaron, który gotujesz dla swojej rodziny powinien zawsze być idealny, aby pokazać domownikom jak bardzo się ich kocha. Niestety, jeśli nie wykorzystujemy 3 bardzo ważnych zasad, makaron może nie wyjść tak jak chcemy. Ich zastosowanie jest wyjątkowo proste i nie wymaga żadnego nakładu pracy, czasu czy pieniędzy, a twoje kluseczki już zawsze będą wychodziły idealnie.

Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrzeJedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrzeCzytaj dalej

Makaron jest niedobry? Sprawdź te 3 zasady, które wszystko ułatwią

Jeśli zrobienie idealnego makaronu rodem z Włoch od zawsze było dla ciebie wielkim problemem, z pomocą przychodzą 3 proste zasady. Dzięki nim każdy obiad, który zawiera w sobie makaron, będzie idealny i wspaniale pyszny. Pamiętajmy jednak, aby zawsze kupować makaron najwyższej jakości. Tylko tak jesteśmy pewni, że robiąc wszystko poprawnie uzyskamy pyszne kluski.

Dzisiaj grzeje:

  1. Włożyła jajka w skorupkach do piekarnika i piekła 30 minut. Rezultat okazał się nadzwyczajny
  2. Ile zarabia prezydent Andrzej Duda? Niektórzy na takie pieniądze muszą pracować cały rok

Pierwsza zasada to wlewanie oleju do gotującej się wody. Tym sposobem unikniemy sklejenia makaronu w wielką kluskę, która nawet z najlepszym sosem nie będzie smaczna. Olej okryje każdą nitkę makaronu i ugotuje się idealnie.

Druga zasada polega na polaniu makaronu sosem bezpośrednio po ugotowaniu. Tym sposobem makaron wchłonie sos i przejdzie jego smakiem.

Trzecia, najważniejsza zasada wymaga pełnego garnka wody. Aby makaron wyszedł idealny, musi być odpowiednia ilość wody. Woda przesycona skrobią źle gotuje makaron, który nie wyjdzie al-dente.

Najlepsze newsy:

  1. Rząd przedłużył zakaz o kolejne 30 dni. Duże ograniczenia aż do 12 czerwca
  2. Ministerstwo zdrowia przekazało najnowszą wiadomość dla obywateli. Ważne informacje
  3. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania
  4. Popularny, okropny błąd w gotowaniu ziemniaków może mieć ponure konsekwencje. Wystrzegaj się go
  5. Wymieszaj sok z cytryny z sodą i wylej do zlewu. Po 10 minutach będziesz przecierał oczy ze zdumienia
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Źródło: 8naj.pl

Następny artykuł