Makaron Anny Lewandowskie zwala z nógScreen zdjęcia z profilu @annalewandowskahpba na instagram.com, canva.com/Langan

Wyszły na jaw ceny w sklepie Lewandowskiej, można złapać się za głowę. 15 zł za makaron, 20 zł za chleb i dżem, a dalej jest tylko gorzej

Makaron w sklepie Anny Lewandowskiej kosztuje krocie. Wiele innych produktów okraszonych zostało cenami, których przeciętny zjadacz chleba nie jest w stanie zaakceptować. Czy zdrowe żywienie faktycznie musi kosztować krocie?

Makaron nie wydaję się produktem, który mógłby być określany mianem dietetycznego. Ten oferowany przez Annę Lewandowską w jej sklepie jest bezglutenowy, a także produkowany z niecodziennych składników, takich jak soczewica czy ryż. Niestety, zaporowe ceny mogą okazać się barierą nie do przebycia dla przeciętnego klienta.

Trzeba wszak przyznać, że typowi klienci przyzwyczaili się do makaronu kosztującego około 5 złotych. Choć wersja Lewandowskiej jest bez wątpienia zdrowa i pożywna, tak 14.99 złotych za "Ekologiczny Makaron Bezglutenowy z Soczewicy Żółtej świderek" sprawia, że można poczuć sporą rezygnację.

Pogromca bakterii i wirusów, domowe remedium na najgorsze przypadłości. Już łyżka dziennie chroni przed chorobamiPogromca bakterii i wirusów, domowe remedium na najgorsze przypadłości. Już łyżka dziennie chroni przed chorobamiCzytaj dalej

Makaron w cenie mięsa - pozwoliłbyś sobie na taki wydatek?

Anna Lewandowska należy do ludzi, którzy od lat promują zdrowy styl życia. Ekologiczne jedzenie, dużo ruchu i pozytywne nastawienie mogą zdziałać cuda jeśli chodzi o dobrą kondycję organizmu i psychiki. I mimo, że zamiary ma szlachetne, ceny w jej sklepie internetowym nie nastrajają przeciętnego Polaka do zakupów.

Wyżej wspomniany makaron to nie jest wszystko. Za "Zestaw Bezglutenowy chleb z pełnego ziarna, ekologiczny & Dżem 100% Truskawka z chia" na jej stronie należy zapłacić 20,98 złotych. Bez wątpienia produkty te są pyszne, a ich wartości odżywcze znacznie większe niż marketowe warianty, jednak cena może szokować.

Dzisiaj grzeje:

  1. Połącz ocet jabłkowy z chrzanem, imbirem i kilkoma innymi składnikami. Otrzymasz naturalny antybiotyk o silnym działaniu
  2. Media potwierdziły. Rozpoczyna się luzowanie obostrzeń. Kolejny kraj otwiera swoje granice
  3. Ciasto nie bez powodu nazywane "Szczęściem", smakuje jak czysta radość. Wykonanie jest banalnie proste, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania

Nutella pełna jest cukru i niezdrowych tłuszczy, w przeciwieństwie do jej odpowiedników w sklepie Lewandowskiej "foodsbyann.com". Pasta z orzechów laskowych, którą także można łatwo rozsmarować na kanapce, kosztuje aż 29,99 zł za słoiczek o wadze jedynie 200 gramów.

Znacznie lepiej jest w kategorii sosów. Eko ketchup łagodny oraz jego pikantna wersja kosztują 7,99 zł za 300 gramową butelkę. Cena ta nie odbiega zanadto od najpopularniejszych produktów dostępnych w znanych sieciach marketów.

Jeśli masz ochotę na coś słodkiego, Anna także ma dla ciebie propozycję. "Zestaw 8 szt. Pocket Choco Bar Mięta & Limetka w czekoladzie" czyli batoniki o miętowo-cytrusowym smaku kosztują 39,92 złotych.

Ceny są wysokie, co sprawia, że wielu ludzi nie może pozwolić sobie na takie zakupy. Czy jest szansa, aby móc zdrowo się odżywiać bez wysokich kosztów?

Anna Lewandowska stara się wypromować zdrowy tryb życia. W wywiadach często nakłania swoich fanów do większej ilości ruchu, czy bardziej świadomego żywienia. Przeciętny Polak jada bowiem zbyt dużo mięsa i tłuszczu, a warzywa i owoce stanowią jedynie ułamek całej diety.

Podobnie jest z ruchem - po pracy zasiadamy przed telewizorami i chcemy się jedynie zrelaksować. Nie ma w tym nic złego, w końcu dajemy z siebie wszystko i chwila odpoczynku należy się bez dwóch zdań, lecz ruch także jest potrzebny. Jego brak szybko prowadzi do otyłości, która skutkować może chociażby cukrzycą.

Zdrowe odżywianie wcale nie musi być wymyślne i drogie. Wystarczy dokładnie czytać opisy umieszczone na etykietach, wybierać produkty, które nie są mocno przetworzone, a ich skład powinien być jak najkrótszy. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór lokalnej żywności, która nie tylko powinna być tańsza - decydując się na nią wspomagamy także lokalnych hodowców czy rolników.

Ciasto nie bez powodu nazywane Ciasto nie bez powodu nazywane "Szczęściem", smakuje jak czysta radość. Wykonanie jest banalnie proste, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Poważne oskarżenie wobec polskiego rządu. Chodzi o testy na koronawirusa, opozycja domaga się pilnej narady
  2. 51-latka urodziła własną wnuczkę. Historia jak z filmu science fiction poruszyła cały świat
  3. Gessler podała przepis na gołąbki w bajecznie pysznym sosie. Rodzina będzie błagać o dokładkę
  4. Szykuj się na ogromne zbiory borowików w środku zimy. Możesz je bowiem uprawiać w doniczce
  5. Dodajesz imbir do herbaty? Cudownie, wzmacniasz pracę ważnego narządu
  6. Kiedy odebrała psa z salonu, chciało jej się płakać. Fryzjer okaleczył zwierzę na całe życie, nie chodzi o fryzurę
  7. Robicie jesienią szarlotkę? Z własnych jabłek jest najlepsza

Źródło: foodsbyann.com

Zapraszamy na nasz Instagram

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykuł