Małgorzata Foremniak w kuchniInstagram / malgorzata_foremniak_official

Małgorzata Foremniak gotuje według zadziwiających zasad. Mało kto tak robi

Małgorzata Foremniak jest jedną z tych gwiazd, która od lat wzbudza sympatię u widzów podziwiających jej kreacje aktorskie, oraz wszystkich tych, którzy emocjonowali się występami uczestników programu "Mam talent". Aktorka idealnie spisała się w roli jurorki i sporo osób interesuje się jej życiem prywatnym. Jednak mało kto podejrzewałby, że w kuchni kieruje się jedną nietypową zasadą, która może wzbudzić nie lada konsternację.

Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że Małgorzata Foremniak należy do grona osób, które w kuchni kierują się dosyć rygorystycznymi zasadami. Nie od dziś wiadomo, że wśród gwiazd panują najróżniejsze mody związane z kulinariami. Do czego stosuje się Małgorzata Foremniak?

Skandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód porażaSkandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód porażaCzytaj dalej

Małgorzata Foremniak i jej nawyki kulinarne

Bez wątpienia Małgorzata Foremniak może cieszyć się sporą popularnością. Na samym Instagramie śledzi ją blisko 50 tysięcy osób. Najczęściej kojarzona jest z dawnymi występami w serialu "Na dobre i na złe" oraz ocenianiem uczestników programu "Mam talent". Warto jednak zwrócić uwagę na to jakie podejście do kuchni ma ta znakomita aktorka.

Okazuje się, że Małgorzata Foremniak stosuje się do zasad kuchni pięciu przemian. Od pewnego czasu coraz głośniej robi się o tych kulinarnych rytuałach, które czerpią garściami z chińskich tradycji. Na czym polega kuchnia pięciu przemian?

Dzisiaj grzeje:

  1. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu
  2. Listeria i gronkowce w uwielbianym produkcie z Lidla. GIS ostrzega klientów, sieć natychmiast reaguje
  3. Od dziś zmiany w obostrzeniach. Jest nowy dystans społeczny oraz limity

Kuchnia pięciu przemian, którą zachwyca się Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak o swoim zamiłowaniu do kuchni pięciu przemian opowiedziała w programie "Gwiazdy od kuchni". Właśnie tam wyznała, że stosuje się do zasad nawiązujących do medycyny chińskiej. Opierają się one na pięciu żywiołach, do których zaliczane są drzewo, ogień, ziemia, metal oraz woda. Każdy z tych elementów ma przypisany osobny smak, aromat, porę roku oraz części ciała. Podczas gotowania składniki umieszcza się w garnku w odpowiedniej kolejności, która ma zapewnić potrawie harmonię. Bez wątpienia jest to interesujące podejście do kuchni, jednak nie ma naukowych dowodów, które potwierdzałyby wpływ takiej diety na organizm.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje aktorka znana z seriali TVP i ”Misia”. Mąż przekazał smutną wiadomość
  2. Sąsiad nie poradził sobie ze szczęściem uczestniczki "Nasz nowy dom"? Dramat kobiety, której pomogła Katarzyna Dowbor
  3. Śmiertelny wypadek w polskich górach. Do akcji wkroczył śmigłowiec
  4. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  5. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
  6. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  7. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły

Źródło: tvn>

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł