Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z restauracjiInstagram / @m_rozenek

Rozenek w restauracji zapozowała z ulubionymi kwiatami pod kolor sukienki. Jej kwiatowy trik mocno Was zaskoczy

Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest przez wiele osób uznawana za wykładnię dobrego stylu i perfekcji. Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się o skuteczności stosowanych przez nią metod w programie "Perfekcyjna pani domu". Jednak ta dotycząca kwiatów niektórym może wydać się kontrowersyjna. Czym podzieliła się Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek z całą pewnością jest gwiazdą uwielbianą przez wiele osób. Fakt ten potwierdza chociażby liczba obserwujących ją osób na Instagramie. Ponad milion fanów jest nie lada wyczynem. Ostatnie zdjęcie z restauracji zawierało bardzo nietypowa poradę odnoszącą się do kwiatów.

Weszła do sklepu po parę owoców, przy kasie ją poraziło. Tak drogo jeszcze nie było, za polskie jabłka zapłacisz fortunęWeszła do sklepu po parę owoców, przy kasie ją poraziło. Tak drogo jeszcze nie było, za polskie jabłka zapłacisz fortunęCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek w restauracji

Bez wątpienia codzienne życie gwiazd przykuwa sporą uwagę. Małgorzata Rozenek często pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia ukazujące jej prywatność. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym jak wygląda kuchnia "perfekcyjnej pani domu". Tym razem gwiazda związana ze stacją TVN podzieliła się swoim sposobem na piękne kwiaty.

Zdjęcie, które Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie, przedstawiało jej pobyt z mężem w restauracji. Gwiazda zdradziła w opisie, że hortensje są jednymi z jej ulubionych kwiatów. Z całą pewnością idealnie pasowały do przywdzianej przez nią sukienki. Najbardziej zaskakujący okazuje się jej sposób na to, by hortensje dłużej zachowały piękny wygląd.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tłumy wybiegły na ulicę, wszędzie jest policja. Sytuacja wymyka się spod kontroli
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Stało się, uwielbiana sieciówka nie będzie obsługiwać klientów bez maseczek. Efekt rozporządzenia

Małgorzata Rozenek i jej sposób na piękne kwiaty

- Hortensje - obok peoni jedne z najpiękniejszych kwiatów. Moje ulubione. Czy macie jakieś sposoby na to, żeby pięknie kwitły a ścięte dłużej postały? Podobno kropla wybielacza do wazonu z wodą, potrafi zdziałać cuda, a oprócz tego pogoda totalnie nas rozpieszcza. Uwielbiam słońce - napisała na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek. Bez wątpienia jej sposób na piękne kwiaty może wydawać się kontrowersyjny. Czy znaliście wcześniej tę metodę?

Małgorzata Rozenek i kwiaty

Instagram / @m_rozenek

Emerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerkiEmerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerkiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Przestaje być śmieszne. Jarosław Jakimowicz otwarcie nawołuje do przemocy?
  2. Dramatyczny rekord zakażeń na Pomorzu. Sytuacja jest naprawdę zła
  3. Wyśledzili Magdę Gessler. Nie miała doczepów ani makijażu, z ukrycia zrobili jej kompromitujące zdjęcie
  4. Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczom
  5. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  6. Nowy faworyt do sprowadzenia Arkadiusza Milika. Sytuacja Polaka zmienia się jak w kalejdoskopie

Źrodło: Instagram / @m_rozenek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł