Małgorzata Rozenek urządziła luksusową kuchnię.instagram.com/m_rozenek/

Luksus - mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół

Małgorzata Rozenek od lat udziela rad wszystkim, którzy chcą, by ich dom był idealnie wysprzątany. Testy białej rękawiczki znane z jej programu "Perfekcyjna Pani Domu" i korona dla najlepszej gospodyni są już kultowe dla wszystkich widzów programu emitowanego w TVN-ie. Czy wysokie wymagania wobec wystroju wnętrz i porządku przeniosła też do swojego domu?

Małgorzata Rozenek jest postacią, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Trudno bowiem o lepszy autorytet w dziedzinie dbania o dom - zarówno pod względem panującego w nim porządku, jak i atmosfery oraz wystroju. Perfekcyjna żona Radosława Majdana wie o prowadzeniu domu wszystko, dlatego jej fanów na pewno ciekawi, jak wygląda jej kuchnia. Okazuje się, że urządzone przez nią wnętrze jest niezwykle luksusowe.

Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegółBasia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegółCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek pokazała swoją kuchnię. Nowoczesne i eleganckie wnętrze robi wrażenie

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, jak wygląda jej prywatna przestrzeń. Najpopularniejsza polska pani domu chętnie dzieli się zdjęciami swoich czterech kątów i wrzuca na Instagramie kolejne zdjęcia, które budzą skrajne emocje. Perfekcjonizm, z którego słynie, przeniosła także do wystroju domu, dlatego niemal wszystkie wnętrza są bardzo przestronne i funkcjonalne. Paleta kolorystyczna w jej kuchni może jednak budzić kontrowersje. W kuchniach gwiazd, o których pisaliśmy do tej pory, pojawiały się zwykle drewniane elementy, które nieco ocieplały wystrój, ale nie znajdziemy ich w perfekcyjnej kuchni Rozenek.

Dzisiaj grzeje:

  1. Chrupiące ogórki w orientalnym wydaniu, zrobisz je w kwadrans. Pikantny smak idealnie pasuje do dań z grilla
  2. Możesz na nie narzekać i mówić, że nic nie dają. Ale z faktami na temat masek nie ma co dyskutować

Małgorzata postawiła bowiem na nowoczesność, dlatego w sercu jej domu dominują w czerń, biel i szarości oraz meble z materiałów wysokiej jakości. Całe wnętrze lśni nie tylko czystością - zarówno lakierowane szafki w zabudowie, jak i podłogi odbijają światła. Chłodne kolory i białe podłogi wydają się co prawda nieco surowe, ale podkreślają one elegancję i nowoczesność. Przez okno wpada do kuchni sporo naturalnego słonecznego światła, co optycznie nieco powiększa przestrzeń.

Najlepsze newsy:

  1. Pod Sejmem zrobi się bardzo gorąco, setki Polek i Polaków są zbulwersowane. Wychodzą na ulice, będą protestować w obronie dzieci
  2. Wstawił oburzające zdjęcie z Ustronia Morskiego. Skandal
  3. Chrupiące ogórki w orientalnym wydaniu, zrobisz je w kwadrans. Pikantny smak idealnie pasuje do dań z grilla
  4. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  6. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył

Źródło: kuchnia.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł