Małgorzata Rozenek apeluje do fanówInstagram.com/ @m_rozenek

Wplątali Rozenek w ogromne oszustwo, gwiazda natychmiast zareagowała. Chodzi o niebezpieczny specyfik

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą, więc obecnie próbuje łączyć obowiązki macierzyńskie oraz zawodowe. Niestety, ktoś nie pozwala jej spokojnie wykonywać swoich zadań, ponieważ została wplątana w bardzo groźne oszustwo. Rozenek ostrzega przed niebezpiecznym specyfikiem.

Małgorzata Rozenek próbuje z wielkim wysiłkiem wrócić do formy sprzed ciąży. Jej plan polega na rygorystycznej diecie, ciężkich ćwiczeniach oraz dużej ilości poświęcenia. Łącząc przy okazji wychowywanie i opiekę nad malcem oraz pracę w mediach jest wyjątkowo zabieganą i zapracowaną kobietą. Niestety, ktoś próbuje podłożyć jej kłody pod nogi. Rozenek wyjawia ogromne oszustwo, którego padła ofiarą.

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek w środku wielkiej kontrowersji

Gwiazda TVN doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma złotego sposobu na gubienie nadprogramowych kilogramów. Nie istnieje żadna magiczna tabletka czy inny specyfik, który raz zażyty w tajemniczy sposób spali tkankę tłuszczową. Wagę traci się żmudną i ciężką pracą. Należy dużo ćwiczyć, odżywiać się zdrowo i regularnie oraz prowadzić zbilansowany i aktywny tryb życia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

- Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta - tłumaczy Małgorzata swoim fanom na Instagramie.

Niestety, Rozenek padła ofiarą ogromnego oszustwa. W internecie możemy znaleźć tajemnicze posty, w których wykorzystano tożsamość gwiazdy. Rozenek ma rzekomo reklamować cudowny środek na odchudzanie, lecz sama dementuje swój udział w kampanii marketingowej. Przestrzega także internautów przed korzystaniem z tego środka, ponieważ według niej ma być bardzo szkodliwy dla zdrowia.

- Ważne! W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO! - pisze na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek ofiarą oszustwa

Najlepsze newsy:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  3. Premier dosadnie o powrocie do restrykcji. Jego słowa zaniepokoiły wielu
  4. Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieść
  5. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
  6. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  7. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców

Źródło: jastrzabpost

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł