Małgorzata Socha zaskoczyła fanówinstagram.com/malgosia_socha

Socha poznała męża jako 16-latka. Wystrój jej niebywałej kuchni jest jej 2 ogromnym powodem do dumy

Małgorzata Socha jest jedna z najbardziej popularnych aktorek w Polsce - wielką sławę przyniosły jej seriale, które nierzadko osiągały wielki sukces. Mimo wszystko nie wiemy zbyt wiele o jej prywatnym życiu, w którym dzieje się bardzo dużo. Ma dwa ogromne powody do dumy, a jednym z nich jest jej piękna kuchnia.

Małgorzata Socha prowadzi bardzo ekscytujące życie. Wielka ilość sesji zdjęciowych do reklam i angaże w największych serialowych produkcjach sprawiają, że jej codzienna rutyna jest wyjątkowo zapracowana. Mimo ogromu zajęć Małgorzata znajduje czas dla swoich fanów i często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, które jednak nie zdradzają zbyt dużo prywatnych informacji.

Brakuje 1 dodatku i będzie najlepszy polski obiad. Czego nie ma na zdjęciu?Brakuje 1 dodatku i będzie najlepszy polski obiad. Czego nie ma na zdjęciu?Czytaj dalej

Małgorzata Socha zdradza jak wygląda jej duma

Niewiele wiadomo o życiowym partnerze Sochy. Jej mąż nie jest celebrytą, a jego żona dba o prywatność ukochanego. Z tego powodu nie znajdziemy o nim zbyt wielu informacji w internecie, a sama celebrytka niechętnie udostępnia jego osobę na swoich profilach w portalach społecznościowych. Kiedy Małgorzata decyduje się na pokazanie z mężem, widać w niej wielką radość i dumę z osiągnięć męża.

Poznała go w wieku 16 lat. Była na wakacjach, a jej przyszły mąż pracował jako ratownik wodny. Kiedy zobaczyła przystojnego młodzieńca (wtedy miał 19 lat) serce od razu zaczęło bić mocniej. Od tej chwili zaczęli się do siebie coraz bardziej zbliżać. Po 12 latach związku nie wytrzymała.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kochaliśmy go za filmy na TVP, w TVN i Polsacie. Media właśnie obiegła informacja o jego śmierci
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Prawo jazdy już zbędne, przełomowa decyzja Sejmu. Pojedziesz bez dokumentu

-Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu - mówiła w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Drugą największą dumą jest jej ekstrawagancka kuchnia. Choć jej fani nie mogą podziwiać jej zbyt często, Małgorzata niekiedy uchyla rąbka tajemnicy i chwali się nią na swoim Instagramowym profilu. W pomieszczeniu króluje czerń i biel ponieważ podłoga i dodatki są w ciemnym odcieniu, natomiast meble są białe. Na blatach i stole pysznią się urządzenia AGD oraz świeże warzywa i owoce, z których pani domu przyrządza wspaniałe rarytasy. Duża ilość światła sprawia, że kuchnia wydaje się jeszcze obszerniejsza.

Kuchnia Małgorzaty Sochy

instagram/@malgosia_socha

Kuchnia Małgorzaty Sochy

instagram/@malgosia_socha

Najlepsze newsy:

  1. Koszmar nad Bałtykiem. Para wybrała się na spacer, chwilę później walczyli o życie
  2. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?
  3. Chrupiące ogórki w orientalnym wydaniu, zrobisz je w kwadrans. Pikantny smak idealnie pasuje do dań z grilla
  4. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  5. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  6. Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

Źródło: pikio, plotek, jastrzabpost

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł