Małgorzata SochaInstagram / malgosia_socha

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę

Małgorzata Socha zamieściła w sieci rozczulające zdjęcie z córeczką. Mama i pociecha postanowiły zrobić górę przetworów na zimę. Małgorzata Socha aktualnie odpoczywa od pracy na planie, jednak swój czas pożytkuje najlepiej jak potrafi.

Małgorzata Socha według relacji magazynu "Show" najprawdopodobniej została zarażona wirusem. Aktorce udało się wrócić na plan "Przyjaciółek" jedynie na moment po wcześniejszym zawieszeniu prac. Już na początki nagrań pojawiła się obawa, że ekipa mogła mieć styczność z wirusem. Prace na planie natychmiast zostały przerwane. Małgorzata z racji zagrożenia musiała zostać w domu. Sympatyczna aktorka postanowiła wolny czas wykorzystać w bardzo pożyteczny sposób, a do sieci wrzuciła urocze zdjęcie dokumentujące ten piękny moment.

Dzieje się, jednak zrobimy niedzielne zakupy w Biedronce. Sieć zaskoczyła wszystkich, jest jeden warunekDzieje się, jednak zrobimy niedzielne zakupy w Biedronce. Sieć zaskoczyła wszystkich, jest jeden warunekCzytaj dalej

Małgorzata Socha chwali się dorodnymi przetworami

Małgorzata Socha zaskarbiła sobie sympatię widzów niezapomnianymi rolami serialowymi. W ostatnim czasie wielki powrót ogłosiła produkcja kultowej "Brzyduli", w której Małgorzata stworzyła kreację Violetty. Zdjęcia na planie tego serialu również zostały wstrzymane. Jednak Małgorzata Socha mimo przeszkód w życiu zawodowym postanowiła skupić się na swojej rodzinie. Aktorka posiada trójkę dzieci wieku 2,3 oraz 7 lat, którym w ostatnim czasie mogła poświęcić o wiele więcej czasu. Ostatnimi czasy pochwaliła się zdjęciem z górą pięknie wyglądających przetworów, które przygotowała wraz z najstarszą pociechą. Mama i córka wydawały bawić się znakomicie podczas wspólnych kulinarnych szaleństw.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyje gwiazdor uwielbianego przez Polaków programu. Miał dopiero 38 lat
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Senat zawalczy nie tylko o emerytów z 1953 roku. Więcej pieniędzy z emerytury też dla pozostałych seniorów?

Na zdjęciu widzimy roześmianą Małgosię wraz z córeczką. Nie ulega wątpliwości, że obie są szczęśliwe, że mogą spędzić ze sobą tyle wspólnego czasu. Uwagę zwraca także Małgosia w bardzo naturalnym i domowym wydaniu. Mimo braku makijażu i prostych ubrań, aktorka prezentuje się rewelacyjnie. Ze zdjęcia bije radość oraz duma z przyrządzenia ponad 20 słoików pysznego, wiśniowego dżemu. Fani tak długo prosili o przepis na pyszności, aż Małgorzata postanowiła wstawić go na swoje stories na Instagramie. Dzięki temu fani mogą spróbować przyrządzić przetwory na miarę prawdziwej gwiazdy.

Małgorzata Socha z córeczką

fot: Instagram / malgosia_socha

Najlepsze newsy:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Mąż Magdaleny Ogórek został oskarżony. Szykuje się gigantyczny skandal
  3. Szumowski mówi o kwarantannie dla Polaków. Dobitne słowa
  4. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  5. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  6. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  7. Piotr Żyła odniósł się do wiadomości o swoim romansie. Zadrwił z Justyny Żyły i mediów, ale wszyscy mówią o jednym (FOTO)

Źródło: onet / wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł