Małgorzata Trzaskowska pochwaliła się niebywałym zdjęciemhttps://www.instagram.com/p/CF7bGktJvfS/

Piękne zdjęcie z kuchni Małgorzaty Trzaskowskiej mówi wszystko

Małgorzata Trzaskowska jest jedną z najbardziej znanych Polek. Niedawno opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które mówi wszystko o bardzo ważnym aspekcie jej życia. Fani są zachwyceni.

Małgorzata Trzaskowska prowadzi swojego Instagrama w bardzo szczególny sposób. Większość znanych osobistości dzieli się w swoich mediach społecznościowych najmniejszymi prywatnymi wydarzeniami, które często przedstawiają w samych kolorowych barwach. Żona prezydenta Warszawy wyznaje zgoła inne zasady - publikowane przez nią materiały są poddane dużej selekcji i zazwyczaj pokazują ją na publicznych wydarzeniach. Poniższe zdjęcie uchyliło rąbka tajemnicy jej prywatnego życia.

Naukowcy wskazali na 1 konkretny inny objaw. Możesz mieć COVID-19 jeśli zauważyłeś symptom, nie tylko utrata smaku może niepokoićNaukowcy wskazali na 1 konkretny inny objaw. Możesz mieć COVID-19 jeśli zauważyłeś symptom, nie tylko utrata smaku może niepokoićCzytaj dalej

Małgorzata Trzaskowska wrzuciła bardzo ważne dla siebie zdjęcie

Wraz z mężem Rafałem Trzaskowskim obecnie mieszka w Warszawie - z uwagi na pełniony przez niego urząd prezydenta stolicy, muszą być na miejscu, w razie jakiejś krytycznej sytuacji. Jak sama jednak przyznaje, jej korzenie sięgają znacznie dalej poza granice województwa mazowieckiego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Makłowicz podał przepis na przepyszne gołąbki z kapusty włoskiej. Aromatyczny farsz zachwyci każdego
  2. Już pewne. Znów potrzebne będą paszporty, aby przekroczyć granicę. Polaków czekają wielkie zmiany
  3. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe, który zawsze się udaje. Nie ma szybszego i lepszego

- Choć moje miejsce na ziemi teraz to Warszawa. Przeprowadziłam się tu zaraz po studiach. Potrzebowałam kilku lat, aby przyzwyczaić się nie tylko do miejsca, ale zwłaszcza do życia daleko od swojej rodziny. Jestem mocno związana z miejscem, z którego pochodzę i wykorzystuję każdą okazję, aby tam wracać - mówi Małgorzata. O Ślązaczkach wypowiada się w następujący sposób: - Większość z nich to perfekcjonistki. Wszystko, co dotyczy pracy i domu, musi być zawsze zapięte na ostatni guzik. Moja mama pracowała jako położna i była rodzinnym koordynatorem. Uczyła nas samodzielności, dzieliła obowiązki domowe. Każdy dokładnie wiedział, co ma robić, powtarzała: "najpierw obowiązki potem przyjemności" - wspomina Trzaskowska.

Z tego powodu nikogo nie powinny dziwić jej zdolności kulinarne, które skupiają się głównie na kuchni śląskiej. Wszelkie krupnioki, modra kapusta, rolady czy szpajzy nie są dla niej niczym obcym. Mimo wszystko, największą miłością darzy oczywiście kluski śląskie, które za każdy razem wykonuje w sposób doskonały. Niedawno opublikowała zdjęcie ze swojej kuchni, na którym widać uformowane i gotowe do ugotowania kluski. Trzeba przyznać, że wyglądają wyjątkowo smakowicie.

Kluski śląskie Małgorzaty Trzaskowskiej

instagram/@gosia.trzaskowska

Codziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkimCodziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkimCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już teraz spora grupa seniorów może ubiegać się o dodatkowe pieniądze. Wystarczy złożyć wniosek
  2. Błąd, który Polacy popełniają każdego dnia przy gotowaniu jajek. Efekt jest opłakany
  3. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  4. Ogrom ludzi robi źle. Pierogi wrzuca się na wrzątek czy do zimnej wody?
  5. 5 sprytnych tricków sprawi, że kotlety mielone wyjdą idealne. Korzystają z nich najlepsi szefowie kuchni
  6. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Źródło: zycie.news

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł