Mama stanęła w obliczu dramatuFacebook / Molly Landis

Młoda mama chciała tylko zamieszać w garnku, nagle poczuła ogromny ból. Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nic nie zapowiadało, że mama nagle stanie w obliczu prawdziwego dramatu. Ciężko uwierzyć w to, do czego doszło, jednak zdjęcia mówią same za siebie. Cały incydent miał miejsce w kuchni. Wystarczyła chwila i kobieta nagle poczuła ogromny ból przeszywający jej ciało. Jej historia powinna być przestrogą dla innych.

Każda mama stara się dbać o bezpieczeństwo swojego potomstwa. Nie inaczej było w przypadku tej kobiety. Jej dziecko było dla niej całym światem. W związku z tym, kiedy doszło do dramatycznej sytuacji w jej domu, postanowiła przestrzec innych rodziców. Co stało się w kuchni podczas gotowania?

Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świataMamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świataCzytaj dalej

Historia, którą podzieliła się pewna mama powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich

Niejednokrotnie mama musi wykazywać się niezwykłą podzielnością uwagi. Niekiedy obowiązki domowe muszą być połączone z opieką nad dzieckiem. Molly Landis pewnego dnia w dobitny sposób przekonała się jak ostrożna powinna być mama. Pewnego dnia podczas gotowania doszło do czegoś, co zmroziłoby krew w żyłach każdego rodzica.

Mama jak co dzień przygotowywała obiad. Kiedy podeszła do kuchenki zamieszać w garnku, ta nagle eksplodowała. Molly Landis doznała wyjątkowo bolesnych poparzeń. Ta wyjątkowo przejmująca sytuacja skłoniła ją do refleksji, którą podzieliła się z całym światem za pośrednictwem Facebooka. Przed czym przestrzegła innych rodziców?

Dzisiaj grzeje:

  1. Uważaj na 10 produktów. Okropne, każdego dnia klienci Lidla i innych popełniają ogromny błąd
  2. Mięso kupujesz na wagę? Już niedługo możesz się nieźle zdziwić

Niepozorne gotowanie mogło skończyć się tragedią

Molly Landis jako mama często podczas gotowania nosiła swoje dziecko w nosidełku umieszczonym na klatce piersiowej. Na szczęście nie zrobiła tak podczas wybuchu. Poparzenia, których doznała znajdowały się w miejscu, w którym zazwyczaj podczas prac domowych trzymała dziecko. Wpis i zdjęcie zamieszczone przez nią na Facebooku są niezwykle przejmujące.

- To było strasznie bolesne, a ja nie mogłam przestać myśleć o tym, jakie mam szczęście. Jako świeżo upieczona mama, często noszę moje dziecko w chuście. To wygodne, bo mam wtedy wolne ręce i można wykonywać inne czynności. Tamtego dnia, zanim podeszłam do kuchenki, anioł stróż obserwował mnie i moje dziecko. Po raz pierwszy moje zasnęło w łóżeczku, dlatego nie miałam jej przy sobie, kiedy byłam w kuchni. Najgorsze oparzenia mam na klatce piersiowej, w miejscu, gdzie leży główka mojego dziecka, kiedy noszę je w chuście. Nie chodzi mi o to, by was straszyć czy zniechęcać. Ale o to, aby być ostrożnym w trakcie wykonywania różnych czynności jednocześnie nosząc dziecko - napisała Molly Landis na Facebooku. Zdjęcie, które umieściła we wpisie mówi samo za siebie.

Mama w obliczu dramatu

( Facebook / Molly Landis )

Najlepsze newsy:

  1. "Nie mam złudzeń". Kinga Duda szczerze oceniona przez osobę, która dobrze ją poznała
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  4. Kolejna tragedia przed Biedronką, nie żyje 53-letni mężczyzna. Karetka przyjechała po godzinie
  5. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w "Kuchennych Rewolucjach"
  6. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom

Źródło: Facebook / Molly Landis

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł