Mandat może być wyjątkowo dotkliwyMarek BAZAK/East News/ZOFIA BAZAK

Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj

Nie da się ukryć, że mało kto spodziewałby się sytuacji, w której podczas zakupów otrzymuje mandat. Niestety okazuje się, że taki scenariusz jest aktualnie niezwykle prawdopodobny. Klienci wielu sklepów powinni mieć się na baczności. Czego należy się wystrzegać?

Najprawdopodobniej każdy zdaje sobie sprawę z tego, że brak poszanowania dla przyjętych zasad może wiązać się z pewnymi konsekwencjami. Niekiedy mogą być one dla nas wyjątkowo dotkliwe. Ostatnie doniesienia mogą być dla wielu osób wyjątkowo niepokojące. Okazuje się, że podczas zakupów policja może nam wręczyć mandat.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Mandat podczas zakupów

Niepozorne zakupy mogą zmienić się w wyjątkowo przykre zajście, które w znaczący sposób może odbić się na naszych finansach. Mandat z pewnością nie jest niczym przyjemnym, tym bardziej jeżeli otrzymujemy go w niespodziewany sposób. Takiej sytuacji możemy jednak uniknąć pamiętając podczas zakupów o jednej niezwykle istotnej rzeczy.

Bez wątpienia zakupy wyglądają zupełnie inaczej od czasu ogłoszenia stanu pandemii. Kasy zostały oddzielone pleksi, a przy wejściach do sklepów postawione zostały dozowniki z płynem do dezynfekcji. Warto pamiętać, że wciąż obowiązuje nakaz noszenia maseczek w sklepach. Ostatnio o konsekwencjach nieprzestrzegania tego obostrzenia mogło przekonać się kilkanaście tysięcy osób. Mandat za to uchybienie jest niezwykle kosztowny.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?
  2. Mandat 500 zł za kolejne wykroczenia już w drodze. Wpaść będzie można bardzo łatwo

Zakupy z przykrą niespodzianką

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Haps, policja zapowiedziała, że podczas kontroli w sklepach nie będzie nikogo traktowała ulgowo. Każdy kto nawet na chwile wejdzie na zakupy bez maseczki może liczyć się z tym, że otrzyma mandat w wysokości 500 złotych. W najgorszym przypadku sprawa może zostać skierowana do sanepidu. Wówczas kara może wynosić od 5 do nawet 30 tysięcy złotych. Warto zauważyć, że policja wystawiła już 13 tysięcy mandatów i upomniała 42 tysiące osób.

Najlepsze newsy:

  1. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?
  2. Byli w centrum nawałnicy. Tragedia była blisko. Porażające nagranie trafiło do sieci
  3. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  4. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  5. Wyśmienity dodatek do schabowego, który właśnie teraz smakuje najlepiej. Zasmażana młoda kapusta z niezastąpionym składnikiem
  6. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona

Źródło: Haps

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł