Marchewka - tak mogą wyglądać twoje zbioryfacebook.com/Newsnerpolska

Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi

Marchewka nie rośnie tak jak byś chciał? Pewien wytrawny ogrodnik zdradził sposób, na gigantyczne plony marchwi, która kiełkuje już po 3 dniach. Dzięki niemu twoje marchewki będą najlepsze w okolicy.

Marchewka jest podstawą każdego rosołu, kiedy możemy włożyć uprawiane przez nas warzywo do garnka, z pewnością czujemy ogromną satysfakcję. W poniższym tekście zdradzamy jak zasiać marchewki, aby zaczęły kiełkować już po 3 dniach, a wasze plony były kolosalnie wielkie.

Z twojego konta mogą zniknąć wszystkie pieniądze. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed nowym oszustwemZ twojego konta mogą zniknąć wszystkie pieniądze. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed nowym oszustwemCzytaj dalej

Marchewka, której plony przejdą twoje najśmielsze oczekiwania

Zazwyczaj kiedy sadzimy rośliny wprost do gruntu, robimy to zbyt gęsto. Pojedyncze rośliny nie mają miejsca na pełny rozwój i spokojny wzrost, więc kończymy z wieloma roślinkami, które rozwiają się mizernie. Pewien ogrodnik zdradził co robi, aby jego marchewki rosły pełne i wielkie oraz jak zrobić, aby marchew wykiełkowała już po 3 dniach.

Dzisiaj grzeje:

  1. Co się dzieje z organizmem po zjedzeniu rabarbaru? Nie mamy dobrych wieści o przysmaku z dzieciństwa
  2. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Cały proces jest prosty. 10 dni przed siewem wrzuca nasiona do szmatki i zakopuje je w ziemi na głębokość wbicia łopaty.

- W tym okresie olejki eteryczne są odparowywane z nasion, co zapobiega kiełkowaniu nasion. Po 10-12 dniach wykopuję zawiniątka z nasionami z ziemi. Nasiona będą już spuchnięte, duże, prawie wykiełkowane - tłumaczy ogrodnik.

Następnie przerzuca nasiona do miski i obsypuje je skrobią, aby nie lepiły się do palców oraz były widoczne w glebie. Następnie sadzi nasiona, a pierwsze kiełki są już widoczne po 3 dniach. Prawda, że proste? Kiedy sam spróbujesz, zaskoczysz się, jak wielkie plony osiągniesz, dzięki tej jednej poradzie.

Najlepsze newsy:

  1. Bracia wywieźli nastolatkę do lasu, bili i gwałcili. Na wszystko patrzyła ich matka
  2. Nie żyje aktor znany m.in. z „M jak Miłość”. Zmarł w wyniku ciężkiej choroby
  3. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Zaniemówiła widząc co przyniósł muzyk, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Tacki do grillowania mają ukrytą funkcję. Ważna wiadomość dla wszystkich grillujących
  5. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze
  6. Jest oświadczenie Polski i 5 innych krajów. Wyjątkowa sprawa

Źródło: smakdnia.pl

Następny artykuł