Marek Kondrat przerwał milczenie.Facebook / Marek Kondrat

Marek Kondrat przerwał milczenie, opowiedział o swoim małżeństwie i córce. Młodej żonie gotuje same pyszności, oboje zrezygnowali też z 1 rzeczy

Marek Kondrat jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów, który zakończył swoją karierę artystyczną 10 lat temu. Od tamtego czasu rzadko wypowiadał się o swoim życiu. Tym razem postanowił przerwać milczenie. Poruszył tematy związane z kulinariami oraz swoim życiem rodzinnym. Mało kto by się tego spodziewał. Co powiedział gwiazdor?

Bez wątpienia Marek Kondrat swoimi kreacjami aktorskimi na stałe wpisał się w rodzimą kulturę. Filmy z jego udziałem nadal należą do czołówki polskiej kinematografii. Po przejściu na emeryturę najczęściej mogliśmy go zobaczyć w reklamach. Jego życie codzienne było owiane tajemnicą. Jednak niedawno Marek Kondrat wyjawił interesujące fakty dotyczące preferencji kulinarnych swojej rodziny.

Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęDziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęCzytaj dalej

Marek Kondrat przerwał milczenie

Po tym jak Marek Kondrat zakończył swoją karierę aktorską, pojawiło się wiele najróżniejszych informacji na jego temat. Najgłośniejszą z nich najprawdopodobniej była ta dotycząca rzekomego posiadania winnicy. Emerytowany aktor przerwał milczenie w tej sprawie. W rozmowie z portalem Wyborcza, Marek Kondrat zdementował plotki i wyjaśnił, że nie posiada żadnej winnicy. Wyjaśnił również, dlaczego zrezygnował z aktorstwa.

- Żadnej winnicy nie mam, to wolna twórczość kolorowych pism. Nie znam się na tym, tylko importuję wina i uwielbiam o nich opowiadać, jak każdy neofita. Przyroda to mój konik, w Polsce też jej szukam. Moja zmiana zawodowa miała gdzieś w podłożu potrzebę rytmu, powtarzalności - rzeczy wcześniej dla mnie nieosiągalnych, bo bycie aktorem to nieustanny niepokój, oczekiwanie, amplituda nastrojów, czasem krańcowych. A tutaj doglądam drzew i krzewów, przycinam, a teraz zostawiamy tu bardzo miłego człowieka, który ma przykazane troski o poszczególne rośliny. W przyrodzie widzę porządek nadrzędny - przyznał Marek Kondrat w rozmowie z portalem Wyborcza. Aktor wyjawił też do jakiej zasady w kulinariach stosuje się jego rodzina. Czegoś takiego najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
  2. Zaczął korzystać z kasy samoobsługowej w Biedronce. Nagle zagotował się z wściekłości, wyjawił co go spotkało
  3. Obostrzenia wciąż obowiązują i grożą wysokimi karami. Wielu zapomniało, a surowy mandat czeka

Jak Marek Kondrat podchodzi do kuchni?

- Lubię gotować. Żywimy się czystą żywnością, ekologiczną, nie jemy mięsa, tylko ryby i owoce morza - to występek przeciwko wegańskiemu stylowi życia, ale bez tego nie potrafimy się obejść. Moje popisy kulinarne nie są powalające, ale np. lubię robić bardzo ostre zupy rybne. Często korzystam z bazy po mulach, które gotujemy na białym winie, pietruszce, cebuli. A Heluś najbardziej lubi „spigetti” i ciecierzycę - wyznał Marek Kondrat podczas rozmowy z portalem Wyborcza. W trakcie wywiadu emerytowany aktor opowiedział również o tym, jak czuje się w roli ojca.

- Mała dziewczynka jest zjawiskiem bardzo dziwnym w moim życiu. Mam dla niej czas, więc to wzajemna uczuciowość. Ona korzysta ze mnie, a ja obserwuję, jak rośnie, czego nie mogłem docenić, kiedy byłem młody i miałem dwóch synów, ale pracowałem, a dzisiaj oni są już bardzo dorośli. Przy czym od tej strony nie odczuwam upływu czasu. Przeżywam to, co jest mi dane z racji własnej otwartości na życie. Bo i pojąłem młodą kobietę za żonę z czystej miłości, i urodziliśmy, że tak powiem, Helenkę - powiedział Marek Kondrat w rozmowie z portalem Wyborcza. Gwiazdor przyznał również, że aktualnie mieszka z rodziną w Hiszpanii i wiedzie szczęśliwe życie. Emerytowany aktor podkreślił, że z żoną ma relacje partnerskie i mimo tego, że jest od niej starszy, nie stawia się w roli mentora.

Najlepsze newsy:

  1. Agnieszka Radwańska urodziła. Jest pierwsze zdjęcie, znamy płeć i imię maluszka
  2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: "Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę"
  3. Na zachodzie Europy szaleją pożary. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  5. Mama kupiła dzieciom lody, a po chwili wyrwała je i wyrzuciła od śmieci. Poznały powód i przestały się awanturować
  6. Skrytykowali Kamilę, że w piątek je kiełbasę. Na plebanii teściowa Ani widziała co jedzą księża, wpis zamieściła w sieci
  7. Nadszedł wielki dzień, Agnieszka Radwańska została mamą. Poznaliśmy imię jej dziecka

Źródło: Wyborcza

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł