Mariusz Pudzianowski na roliKadr z filmu na kanale " Mariusz Pudzianowski" na platformie YouTube

Pudzianowski ciężko pracuje na swoim polu. Sam zbiera zboże, wielki szacunek

Mariusz Pudzianowski jest nie tylko byłym strongmanem, który zbierał na wielu konkursach liczne nagrody. Obecnie ciężko pracuje na swoim własnym polu, na którym posiał zboże. Co ciekawe, sam przeprowadza żniwa bez niczyjej pomocy.

Mariusz Pudzianowski wsławił się jako najsilniejszy Polak w historii. Wszyscy wiedzą, że Pudzian jest właścicielem firmy transportowej, która prężnie się rozwija. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że przedsiębiorczy sportowiec para się także pracą na roli. Dominator we własnej osobie wsiadł za kierownicę kombajnu i ruszył w pole, aby zbierać plony swojej ciężkiej pracy. Co więcej, robił to z wyjątkowo wielkim i szczerym uśmiechem na ustach.

Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycjęZobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycjęCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski w kombajnie zbożowym ciężko pracuje na swoje utrzymanie

Praca na roli jest wybitnie ciężkim zajęciem. Każdy rolnik doskonale wie, że w polu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Mariusz Pudzianowski należy do co raz węższej grupy ludzi, którzy pracują w polu. Gwiazda zawodów siłowych znana jest ze swojej upartości i przedsiębiorczości, jednak wszyscy byli zaskoczeni, kiedy sportowiec wrzucił nagranie jak prowadzi kombajn.

Dzisiaj grzeje:

  1. W Polsce liczba zarażonych rośnie. Doktor wyjaśnił, co się stanie, gdy osiągniemy 2 tysięce zachorowań dziennie
  2. A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterie
  3. Twoją przyszłą emeryturę możesz sprawdzić już dzisiaj. Wystarczy zgłosić się do ZUS

- 35 stopni, 37. Żniwa 2020. Samo się nic nie zrobi. No i trzeba troszeczkę orać - mówi na samym początku nagrania Mariusz Pudzianowski. Po jego spoconej twarzy widać, jak wiele pracy i wysiłku wkłada w swoją pasję do roli. Co więcej, Pudzian nie wynajmuje nikogo do pracy na jego własnym polu. Mariusz sam przeprowadza żniwa i nie potrzebuje niczyjej pomocy.

Pudzianowski prowadzi firmę transportową o nazwie "Team Mariusz Pudzianowski", udziela się w telewizji oraz udostępnia swój wizerunek w wielu kampaniach marketingowych. Słowem, Pudzian jest bardzo przedsiębiorczym i obrotnym człowiekiem.

Trzeba przyznać, że widać po Pudzianowskim wielką satysfakcję z pracy jaką wykonuje. Ciekawe, czy część zboża przeznaczy na produkcję własnego chleba? Dajcie znać co myślicie o hobby Pudziana w komentarzach.

Postaw identyczne słoiki w ogrodzie, a nie ujrzysz żadnego komara do końca lataPostaw identyczne słoiki w ogrodzie, a nie ujrzysz żadnego komara do końca lataCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy
  2. Polska gwiazda zdradziła, ile zapłaciła za wczasy. Nie zostawiła na Chałupach suchej nitki
  3. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza
  4. Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek
  5. Rydzyk znowu na językach, zorganizował nietypowe wakacje. Wiemy, ile trzeba było zapłacić, obiad i śniadanie w pakiecie
  6. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki

Źródło: facebook.com/pudzianowski.official

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł