Mariusz Pudzianowski zjada jajecznicę z zaskakującej liczby jajek.eastnews/TRICOLORS/East News

Nie do wiary, z ilu jaj Pudzianowski zjada jajecznicę. Ze zdumienia można złapać się za głowę

Mariusz Pudzianowski jest bez wątpienia najpopularniejszym polskim strongmanem. Doskonała kondycja pozwalająca umożliwiająca imponujące osiągnięcia sportowe wymaga oczywiście odpowiedniej diety. Mariusz Pudzianowski zjada więc dość spore porcje, które dostarczają mu odpowiedniej ilości składników odżywczych.

Mariusz Pudzianowski musi dbać o formę ze względu na swoją profesję. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu tak ogromny wysiłek fizyczny oznacza nie tylko codzienne treningi, ale też odpowiednią dietę. Jakiś czas temu Pudzian pojawiła się w programie "Dzień Dobry Wakacje", gdzie opowiedział, że potrzebuje niezwykle dużych porcji jedzenia, by zaspokoić głód i mieć pewność, że w jego jadłospisie nie zabraknie pożywienia, które zapewni mu dobrą formę. Podczas rozmowy Mariusz Pudzianowski zdradził, z ilu jajek składa się jego jajecznica.

Dostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widokiDostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widokiCzytaj dalej

Mariusz Pudzianowski zjada gigantycznie ogromną jajecznicę

Mariusz Pudzianowski do dzisiaj uchodzi za jednego z najsilniejszych strongmanów. Znają go nawet ci, którzy na co dzień nie interesują się dyscyplinami, w których Pudzian wielokrotnie zdobywał pierwsze miejsca. Obecny zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) aż wielokrotnie wygrywał w zawodach Strongman oraz w innych turniejach siłaczy zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jak można się spodziewać jego dieta składa się z dość kalorycznych i odżywczych produktów, dlatego Pudzianowski rano nie odmawia sobie jajecznicy. Jego danie śniadaniowe jest jednak o wiele większe od porcji, jakie zjadamy na co dzień.

Dzisiaj grzeje:

  1. Największy, niewybaczalny błąd dotyczący grzybów. Jedna decyzja i stają się trujące
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła

Mariusz Pudzianowski bez ogródek wyznał, że nie żałuje sobie jedzenia. Nawet najwięksi miłośnicy sytych śniadań nie byliby w stanie zjeść tyle, co słynny strongman. By zaspokoić głód potrzebuje bowiem aż 14 jajek. Pudzianowski wyznał też, że uwielbia inne danie, na które mogą skusić się ci, którzy nie musza liczyć kalorii. Jego słabością są pyszne burgery, które być może smaży czasem sam. W rozmowie z Basią Ritz Mariusz pochwalił się w końcu, że nieźle gotuje.

70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serceCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lidl rośnie jak na drożdżach. Nie zgadniesz ile sieciówka otworzyła sklepów w rok
  2. Minister Zdrowia ujawnił, kiedy do Polski trafi szczepionka. Zdradził nawet, ile będziemy musieli za nią zapłacić
  3. Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błąd
  4. Idealna na początek jesieni, pełna witamin surówka z selera. Możemy jeść ją cały dzień, nigdy się nie nudzi
  5. Prawie wszyscy wskazują błędnie. Pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko?
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Źródło: SE

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł