TVP - Marta ManowskaInstagram / @martamanowska

Marta Manowska nie wahała się ani chwili. Sprawa była poważna, postawa gwiazdy porusza

Nie da się ukryć, że Marta Manowska jest jedną z gwiazd TVP, która posiada ogromne serce. Jakiś czas temu potwierdziła ten fakt w niezwykle poruszający sposób. Obok takiego gestu ze strony dziennikarki prowadzącej programy "Sanatorium miłości" oraz "Rolnik szuka żony" nie da się przejść obojętnie. Co takiego zrobiła gwiazda?

Programy TVP takie jak "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" bez wątpienia cieszą się sporą popularnością. Nie bez znaczenia jest w ich przypadku rola prowadzącej, którą pełni Marta Manowska. Dziennikarka nie raz pokazywała, że nie jest obojętna na problemy innych. W jednej sytuacji nie wahała się nawet przez chwilę. Co zrobiła gwiazda TVP?

O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losO mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny losCzytaj dalej

Gwiazda TVP pokazała, że jest pełna empatii

W trakcie programów TVP nie raz mogliśmy się przekonać, że Marta Manowska jest osobą o wielkim sercu, która razem z uczestnikami przeżywa ogromne emocje. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal Wirtualna Polska, gwiazda TVP nie raz angażowała się w akcje charytatywne. Przykładem jest chociażby odwiedzanie podopiecznych Fundacji Herosi, która udziela wsparcia dziecięcym pacjentom onkologicznym. Tym razem Marta Manowska zdecydowała się na równie szlachetny gest.

Podczas pandemii najbardziej narażone na ciężki przebieg infekcji są osoby starsze. Koronawirus może być dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Gwiazda TVP doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W związku z tym postanowiła działać. W jaki sposób wsparła seniorów?

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały

Dziennikarka związana z TVP udzieliła wsparcia seniorom

Marta Manowska nie mogła pozostać obojętna na los seniorów w trakcie pandemii. W związku z tym gwiazda TVP postanowiła wziąć udział w akcji mającej na celu dostarczanie obiadów powstańcom warszawskim. Jej wpis opublikowany na Facebooku mówi sam za siebie.

- Jestem szczęściarą! Dziś dołączyłam do Mariusza Doromonieca, który od 5 tygodni rozwozi Powstańcom Warszawskim obiady. I to już dziś tańczyłyśmy z panią Eleonorą na korytarzu a na czasy "po" jesteśmy umówione, że ubieramy najpiękniejsze sukienki i idziemy na kawę do miasta. Nigdy nie zapomnę jej twarzy, oczy i wielkiej energii z jaką mnie powitała. Zresztą jutro muszę Jej dostarczyć na życzenie Super Ekspressu, mleko. Trzeba też panią ogarnąć maseczki do twarzy, ale nie noszenia tylko do pielęgnacji (na szczęście mam zapasy;) Poznałam 99 letniego kapitana, którego 100 urodziny będziemy świętować w przyszłym roku. Już rano obudziłam się z biciem serca. Że ich poznam. Od 10 lat, kiedy mieszkam w Warszawie, każdą godzinę W spędzam na rondzie. A teraz przez kolejne tygodnie będę Im wozić obiadki. Jestem zachwycona. Spojrzeniem, siłą, formą, sposobem w jaki się wysławiają. Od Pana Krzysztofa usłyszałam dziś "Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai" Jak to brzmi w ich ustach. Dziękuję z tego miejsca Maćkowi, który dziś wieczorem udzieli pomocy medycznej Panu Jurkowi. Dziękuję za "Zrobię to bez dwóch zdań. Chce pomoc". Ludzie jesteście wspaniali - napisała na Facebooku gwiazda TVP. Jak oceniacie jej postawę?

Najlepsze newsy:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Możesz dostać prawie 3 tys. zł, już ostatnia szansa. Inaczej "dudowe" przejdzie ci koło nosa
  3. Rząd znów zdecydował o przywróceniu kwarantanny po powrocie do kraju. W. Brytania przywraca restrykcje
  4. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  5. Do Biedronki weszli we dwóch, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Zostali nagrani przez kamery monitoringu
  6. Domowa szarlotka z papierówek zachwyca obłędnym smakiem. Kruche ciasto nie ma sobie równych
  7. Adam Małysz podpadł tysiącom Polaków. Powód to jego najnowsze zdjęcie, fani byli bezlitośni (FOTO)

Źródło: Gwiazdy WP


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł