Martha Stewart jest prawdziwą "królową kuchni"Instagram / @marthastewart48

Najpierw mąż zdradził ją z asystentką, potem trafiła do więzienia. Największa "królowa kuchni" właśnie skończyła 79 lat, ale nie zwalnia tempa

Martha Stewart bez wątpienia może zostać uznaną za prawdziwą "królową kuchni". Od lat zdradza tajniki związane z kulinariami oraz pracami domowymi. Jej życiorys jest niezwykle bogaty i z całą pewnością mógłby stać się inspiracją dla niejednego filmu. Znajdziemy w nim zdradę, pobyt w więzieniu i obracanie się w towarzystwie sław.

Nie da się ukryć, że Martha Stewart jest osobą wręcz legendarną. Autorka blisko osiemdziesięciu książek niedawno obchodziła 79 urodziny. Jednak wiek nie sprawia, że mistrzyni kuchni zamierza zwalniać tempa. Gwiazda kulinariów potwierdza, że wiele rzeczy jest jeszcze przed nią.

GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozęGIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozęCzytaj dalej

Martha Stewart - gwiazda o wyjątkowym życiorysie

Kiedy w Polsce za najbardziej rozpoznawalną osobistość kulinarnego show biznesu można uznać Magdę Gessler nie można zapomnieć, że na świecie taki status ma Martha Stewart. Ikona dobrego smaku i stylu jest osobistością wręcz kultową, która stała się symbolem silnej i niezależnej Amerykanki. Warto zauważyć, że Martha Stewart ma polskie pochodzenie. Gwiazda posiada wyjątkowy życiorys, obok którego ciężko przejść obojętnie.

Martha Stewart studiowała w wyjątkowo prestiżowej uczelni, Barnard College w Nowym Jorku. Początkowo w sferze jej zainteresowań znalazły się przedmioty takie jak chemia, sztuka i historia Europy. Finalnie wybrała historię architektury. Podczas studiów poznała swojego przyszłego męża i po ślubie na rok zrezygnowała z edukacji. Wówczas pracowała jako modelka, dzięki zarobionym pieniądzom mogła opłacić studia. Po pewnym czasie za sprawą książek i programów zyskała ogromną sławę. W 1990 roku głośno zrobiło się o jej rozwodzie. Okazało się, że mąż zdradzał ją ze swoją asystentką. Wówczas Martha Stewart pokazała, jak radzić sobie z rozstaniem. Gwiazda jeszcze bardziej skupiła się na swojej pracy co najprawdopodobniej przyczyniło się do osiągnięcia większej sławy. Po kilkunastu latach Martha Stewart trafiła jednak do więzienia. Do czego doszło?

Dzisiaj grzeje:

  1. Wkrótce rozdzwonią się telefony Polaków. Mogą mieć nie tylko twój numer, ale też wszystkie inne dane
  2. Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. wesel
  3. Waloryzacja emerytur i rent 2021. W przyszłym roku będzie podwyżka, wiadomo już ile naprawdę zyska każdy emeryt

Martha Stewart za kratkami

Wszystko rozpoczęło się w 1997 roku. Właśnie wtedy Martha Stewart postanowiła wraz ze swoją partnerką biznesową wykupić wszystkie franczyzy sygnowane jej nazwiskiem. Inwestycja okazała się finansowym strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej Martha Stewart dołączyła do grona miliarderów. Późniejsza inwestycja okazała się ogromnym skandalem, który finalnie zakończył się dla gwiazdy pobytem w więzieniu.

W 2001 roku Martha Stewart zdecydowała się na sprzedanie akcji, które posiadała w spółce farmaceutycznej ImClone. Wystarczył zaledwie dzień i znacznie straciły one na wartości. Gwiazda została oskarżona o wykorzystanie poufnych informacji podczas transakcji papierami wartościowymi. Finalnie oczyszczono ją z tych zarzutów z powodu braku dowodów, jednak oskarżono ją o utrudnianie śledztwa. Z tego tytułu w 2003 roku Martha Stewart została skazana na pięć miesięcy więzienia. Kolejne pięć miesięcy spędziła w areszcie domowym. Takie doświadczenie nie złamało gwiazdy i w dalszym ciągu kontynuowała swoją karierę. Przyjaźni się z wieloma osobami związanymi z show biznesem. 3 sierpnia obchodziła swoje 79 urodziny.

Najlepsze newsy:

  1. Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu "Świat Według Kiepskich". Ma poważny problem przez epidemię?
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem
  3. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  4. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
  5. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  6. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu

Źródło: Onet


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł