Marynata mogła okazać się powodemzdjęcie poglądowe/pxhere.com, pixabay.com/jarmoluk

Rodzice nie żyją. W kuchni znaleziono otwarty słoik, wstrząsające

Marynata gra bardzo ważną rolę w smacznych przetworach. Niestety, na wschodzie wydarzyła się okropna tragedia, przy martwych rodzicach znaleziono otwarty słoik. Aż ciężko uwierzyć w tę historię.

Marynata ma ogromne znaczenie w gotowaniu. Bez niej żadne konserwowe ogórki czy mięsa nie miałyby racji bytu. To właśnie ona odpowiada za smak, aromat i nierzadko także strukturę dania. Niestety, prawdopodobnie to własnie przez nią zdarzyła się straszliwa historia.

Gessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsaGessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsaCzytaj dalej

Marynata w tym słoiku była zabójcza?

Marynowanie produktów jest stare jak świat. Ludzie dodając do jedzenia różne produkty sprawiają, że żywność może wytrzymać znacznie dłużej, a także nabiera przyjemnego smaku. W czasie jej przygotowania trzeba zachować szczególną ostrożność.

Młode małżeństwo, które wychowywało dwójkę dzieci, pięcioletnią dziewczynkę oraz rocznego chłopca, zostało znalezionych martwych w swoim mieszkaniu. Historia jest tym bardziej przerażająca, że dzieci spędziły w tak makabrycznej sytuacji aż trzy dni.

30-letni ojciec oraz 25-letnia mama zostali znalezieni przez siostrę mężczyzny. Wcześniej mieli przyjechać na rodzinną imprezę, lecz po dłuższej nieobecności krewni zaniepokoili się i zaczęli wydzwaniać. Kiedy usłyszeli w słuchawce głos, przerazili się nie na żarty.

Dzisiaj grzeje:

  1. Domowy syrop do zadań specjalnych, rozpościera nad organizmem tarczę przed wirusami i przeziębieniem. Dodaj 2 składniki i ciesz się pysznym smakiem
  2. Zaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodne
  3. Afera w Kuchennych Rewolucjach. Gessler pytała dlaczego kucharka pomiata ludźmi, pogroziła jej sądem

Odebrała bowiem 5-letnia córka, która powiedziała, że mamusia i tatuś śpią już od bardzo długiego czasu. Kiedy siostra dowiedziała się o tym,. natychmiast przyjechała do ich domu. Kiedy weszła do domu zastała przerażający widok.

Przy martwej parze grzecznie siedziały dzieci, a martwi rodzice byli przykryci kocem. Funkcjonariusze policji,. którzy zostali wezwani na miejsce tragedii, nie stwierdzili, aby małżonkowie mieli na sobie lub wokół siebie jakiekolwiek ślady przemocy czy walki.

Na stole obok nich stał jednak otwarty słoik z piklowanymi ogórkami. Od razu pojawiły się podejrzenia, że rodzice zatruli się toksyną botulinową. Słoiki pochodziły do mamy mężczyzny, którą odwiedził na krótko przed śmiercią.

Jeśli wszystko się potwierdzi, małżeństwo zmarło na niewydolność oddechową, która pojawiła się w czasie snu w wyniku zatrucia. Nie ma jednak pewności - ta uzyskana zostanie dopiero wtedy, kiedy zakończą się badania zwłok oraz testy toksykologiczne.

Całe szczęście, że w trakcie tych 3 dni dzieci nie postanowiły zjeść zawartości słoików, ponieważ, jeśli faktycznie wywtorzyła się w nich toksyna, także ryzykowałyby swoim życiem.

Dokładnie przez 7 dni piła sok z buraka, wszystkie zmiany zapisywała. Po tygodniu wyznała szokującą prawdęDokładnie przez 7 dni piła sok z buraka, wszystkie zmiany zapisywała. Po tygodniu wyznała szokującą prawdęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Każdy błąd będzie oznaczał karę w wysokości 500 zł. Grożą Ci także inne sankcje
  2. Za 68 dni ogromne zmiany dla tysięcy rolników. Powód do radości czy smutku?
  3. Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osób
  4. Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widok
  5. Eksperci biją na alarm. Jeśli gotujesz rosół na udkach z kurczaka, popełniasz olbrzymi błąd
  6. Wojciech Cejrowski wypowiedział się na temat nowego prawa aborcyjnego. W internecie zawrzało
  7. Bulwersujące porównanie strajkujących kobiet w "Wiadomościach" TVP. Naprawdę się wydarzyło

Źródło: popularne.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł