Masłopixabay.com/rodeopix

Trik nie do pomyślenia na użycie masła od razu po wyjęciu z lodówki. Całe życie popełniałeś błąd

Masło na kanapce jest wręcz porannym rytuałem. Bez niego śniadanie nie smakuje dobrze. Co zrobić, gdy jest twarde jak głaz? Zdradzamy trik, który rozwiąże ten problem raz na zawsze.

Masło wyjęte prosto z lodówki jest zawsze twarde. W niskich temperaturach tłuszcz zestala się. Zdradzamy najlepszy sposób na szybkie rozmiękczenia pysznego smarowidła.

Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywróconyDecyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywróconyCzytaj dalej

Masło gotowe po kilku minutach do smarowania

Delikatne skrobanie masła nożem, aby zdjąć cienką miękką warstwę masła jest żmudna robotą. Wystawienie masła wieczorem i schowanie go rano po zrobieniu kanapek jest ryzykowne i smarowidło może szybko zjełczeć i nie nadawać się do spożycia. Co więc możemy na to poradzić? Wystarczy gorąca woda i szklanka.

Aby rozmrozić masło zacznij od jego przygotowania. Wyciągnij je z lodówki i odkrój fragment, który chcesz by był miękki. Połóż go na spodku od herbaty. Następnie zacznij gotować wodę. Weź odpowiednio dużą szklankę, aby zmieściło się w niej całe masło. Wlej wrzątek do szklanki i przytrzymaj w niej wodę przez około minutę. Teraz zaczynamy walkę z czasem. Musimy ostrożnie, ale jak najszybciej pozbyć się wilgoci ze środka. Naczyniem przykryj masło i poczekaj w ten sposób kilka minut.

Dzisiaj grzeje: 1. Uważajcie, po badaniach w laboratorium Lidl pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Nie jedzcie go

2. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs

Ciepło oddane z wrzącej wody do szkła teraz ogrzewa nasze masło. Po chwili możemy już spokojnie z niego korzystać. Pamiętajcie, aby uważać. Gorącym szkłem jest bardzo łatwo się oparzyć, więc załóżmy najpierw rękawice kuchenne, które odizoluja naszą skórę od gorąca.

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  3. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek
  4. Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie je
  5. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty
  6. Poważne braki w polskiej służbie zdrowia w obliczu epidemii. Lekarka wyznaje prawdę

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł