MasterchefTv Fox

14-letni kucharz z MasterChef Junior nie żyje, niestety przegrał walkę z rakiem. Amerykańscy fani są zdruzgotani smutnymi doniesieniami

MasterChef to program kulinarny, który śledzą ludzie na całym świecie. Możemy oglądać wersję z udziałem dorosłych, ale i dzieci, które próbują swoich sił w świecie kulinariów. Kilka dni temu świat obiegła bardzo przykra informacja. 14 letni uczestnik amerykańskiej edycji MasterChef Junior przegrał walkę z rzadkim nowotworem.

MasterChefa znają ludzie na całym świecie. Jest to program, który cieszy się ogromną popularnością, a potyczki kulinarne uczestników śledzi się przez kilka tygodni. O wielu bohaterach programu słyszymy jeszcze długo po emisji. Co więcej, istnieje również edycja dziecięca, MasterChef Junior, która odkrywa młode talenty. Ostatnio cały świat obiegła smutna informacja na temat jednego z uczestników, który przegrał walkę z nowotworem w wieku 14 lat.

Absolutny hit na przyjęciach, urodzinach i podwieczorkach. Ciasto smakujące jak batonik 3-BIT pokochają dzieci i dorośli, smak nie do pobiciaAbsolutny hit na przyjęciach, urodzinach i podwieczorkach. Ciasto smakujące jak batonik 3-BIT pokochają dzieci i dorośli, smak nie do pobiciaCzytaj dalej

MasterChef to wielka szansa

MasterChef jest programem znanym na całym świecie. To kulinarne show, które po raz pierwszy wyemitowane zostało w 1990 roku. Od tamtej pory istnieje 35 edycji w krajach na całym świecie. Co więcej, możemy oglądać dwa rodzaje tego programu. MasterChef lub MasterChef Junior.

Zamysłem programu jest zebrać na castingach kucharzy o wyjątkowym talencie, którzy mimo amatorskiego działania w kuchni, są w stanie zrewolucjonizować świat kulinariów. To nie tylko przygoda, w której uczestnicy walczą o tytuł MasterChefa, ale również o 100 tysięcy złotych oraz wydanie autorskiej książki o gotowaniu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rewolucyjny przepis na szarlotkę bez pieczenia. Wszystkie składniki znajdziesz w swojej kuchni
  2. Wstrzymują loty, linia lotnicza bankrutuje. Latało nią z Polski tysiące pasażerów
  3. Nieprzyjemne dolegliwości miną w klika chwil. Piorunujące działanie syropu z majeranku

Nie żyje uczestnik „MasterChef Junior”

Informacja na temat śmierci Bena Watkinsa obiegła cały świat. Młody pasjonat gotowania miał 14 lat. Ben Watkins był uczestnikiem amerykańskiej edycji kulinarnego show. Okazało się, że chorował on na rzadką odmianę raka.

Jak się okazuje, chłopiec w wieku 11 lat, stracił oboje rodziców w prawdziwie tragicznych okolicznościach. Wiele osób z jego otoczenia mówiło o nim, że był jedną z najsilniejszych osób, jakie przyszło im poznać.

Jak podało TMZ, Ben zmarł 16 listopada, a całą informację podała babcia chłopca, która opiekowała się nim po śmierci rodziców. Ojciec 14 latka zastrzelił jego matkę, a następnie sam popełnił samobójstwo. Młody Ben, w tym samym roku, w którym doszło do tragedii, postanowił wziąć udział w programie. Ta przygoda zagwarantowała mu bycie jednym z ulubieńców szóstej edycji programu.


Przyczyna śmierci Bena to bardzo rzadka odmiana raka

Ben Watkins zmarł na rzadką odmianę raka, która dotyczy tkanek miękkich. To choroba znana jako AFH (Angiomatoid Fibrous Histiocytoma). Wszystko zaczęło się od pojawienia się guza na szyi, który swoją wielkością przypominał piłkę golfową.

Na samym początku lekarze myśleli, że jest to powiększony węzeł chłonny, jednak guz cały czas rósł, a przy tym krwawił.

Wkrótce po szczegółowym badaniu guza, zaczęły pojawiać się przerzuty. U Bena stwierdzono takie, które zaczęły atakować kręgosłup, płuca oraz ramię. Chłopiec był poddawany chemioterapii. Niestety organizm młodego Bena nie poradził sobie ze zwalczaniem choroby. Rodzina Watkinsa usłyszała, że był on jedną z 6 osób na świecie, które chorowały na tę rzadką odmianę nowotworu.

Walka młodego chłopca z chorobą trwała 1,5 roku. Jego śmierć natomiast nastąpiła po mniej niż 5 miesiącach od oficjalnej diagnozy naczyniakowatego włóknistego histiocytoma.

Cały świat kulinariów żegna Bena i dzieli się wspomnieniami na jego temat w sieci. Wszyscy zwracają się do bliskich chłopca z wyrazami współczucia i podkreślają, że Ben mimo swojego krótkiego życia, nie tracił zapału i chęci do walki, co wpływało na to, że był dla wielu prawdziwym bohaterem.

Absolutny hit na przyjęciach, urodzinach i podwieczorkach. Ciasto smakujące jak batonik 3-BIT pokochają dzieci i dorośli, smak nie do pobiciaAbsolutny hit na przyjęciach, urodzinach i podwieczorkach. Ciasto smakujące jak batonik 3-BIT pokochają dzieci i dorośli, smak nie do pobiciaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Siedem chorób, które można wyczytać z dłoni. Mówią wiele o naszym stanie zdrowia
  2. Ma 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideo
  3. Ma ogrom prozdrowotnych właściwości. Sekielski wyjawił przepis na najlepszą zupę buraczaną
  4. Nie mieści się w głowie, co Okrasa dodaje do sałatki jarzynowej. Zaskakujący składnik podkręca jej smak
  5. Najłatwiejszy przepis na chleb z garnka. Zrobisz go w kilka chwil, a potem będziesz się cieszył domowym pieczywem
  6. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Źródło: teleshow.wp.pl deadline.com

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł