"MasterChef - lubisz oglądać?Kadr z programu "MasterChef" emitowanego na kanale TVN

MasterChef. Uwielbiane show kulinarne TVN-u. Uwielbiacie oglądać?

"MasterChef" jest jednym z najbardziej popularnych programów TVN-u. Co tydzień zbiera tysiące widzów przed telewizorami. Też uwielbiacie oglądać kulinarne show?

"MasterChef" jest bardzo popularnym programem na całym świecie, który umożliwia pasjonatom kuchni zaistnieć na scenie gastronomicznej. W Polsce emitowany jest na stacji TVN, od 2012 roku. Też uwielbiasz oglądać, jak uczestnicy gotują pyszne dania?

Zaskakujący produkt, który może uchronić Twoje zdrowie. Zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętychZaskakujący produkt, który może uchronić Twoje zdrowie. Zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętychCzytaj dalej

"MasterChef" - obejrzałeś każdy sezon?

Założenie programu jest banalnie proste. Grupa kucharzy amatorów konkuruje między sobą o nagrodę główną, która jest czekiem o wartości 100 tysięcy złotych. Zmagania ocenia trójka jury: Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Co roku kolejny sezon pojawia się w okolicach jesieni.

Dzięki pieniądzom z wygranej wielu uczestników zdołało spełnić swoje marzenia zakładając własne restauracje, czy idąc dalej w kierunku gastronomii wydając swoje własne książki kucharskie lub prowadząc programy kulinarne w internecie. Wielu z nich stało się po wystąpieniu w programie osobistościami medialnymi.

Nierzadko jurorzy wykazują się dużą wyobraźnią i oceniając potrawy swoich uczestników potrafią wypowiedzieć naprawdę niebywałe słowa. Często też oceniający nie szczędzą słów krytyki, a gotujący potrafią się nawet zalać łzami. Sama producentka programu zdradziła jednak, że w obecnej edycji można spodziewać się czegoś nowego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najłatwiejsze ciasto "minutka". Wymieszaj wszystko i upiecz, efekt powalający
  2. Dramat Maryli Rodowicz. Gwiazda jest w poważnym stanie. Ciężko jej pomóc. Musiała odwołać wszystkie swoje plany i podróże
  3. Zostało ci mięso z rosołu? Cudownie, zrobisz z niego najlepszy farsz do pierogów

-IX edycja „MasterChefa” to formatowo wciąż ten sam program z tymi samymi jurorami, w tym samym studiu, z takimi samymi zasadami - jednak treść i emocje zawarte w nowych odcinkach to coś zupełnie nowego. Śmiem twierdzić, że to najbardziej... szczery i serdeczny „MasterChef”, jakiego nagraliśmy - zdradziła portalowi Wirtualne Media Ewa Leja, producent polskiej edycji programu.

Jeśli uwielbiasz kulinarne emocje, nie możesz ominąć kolejnych odcinków programu. Do obejrzenia są co tydzień w niedzielę o godzinie 20 na TVN-ie. Jeśli tak jak my, uwielbiasz oceniać przed telewizorami umiejętności kulinarne kucharzy amatorów, daj znać w komentarzach. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii.

Kuroń zdeklasował Gessler przepisem na gołąbki. Królowa gastronomii może przecierać oczyKuroń zdeklasował Gessler przepisem na gołąbki. Królowa gastronomii może przecierać oczyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kinga Duda wreszcie przemówiła. Córka prezydenta wyraziła swoje zdanie o aborcji
  2. Zaczęło się. Wielki paraliż stolicy, rolnicy walczą o swoje, Warszawa zablokowana
  3. Woda po gotowanych ziemniakach jest niezwykle drogocenna. Przenigdy jej nie wylewaj
  4. Ulepszony i jeszcze skuteczniejszy syrop z cebuli. Jego moc potęgują nietypowe dodatki
  5. Udało się. Zdobyliśmy najprostszy i najzdrowszy przepis na barszcz kiszony bez gotowania, wszyscy powinni go poznać
  6. Objawy chorób widoczne na twarzy. Zaskakujące, jak wiele można z niej wyczytać
  7. Nieoficjalnie: Wiadomo, kiedy może nastąpić całkowity lockdown w Polsce. Padły konkretne informacje

Źródło: wirtualnemedia.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł