"MasterChef" uczynił go sławnymInstagram / mateuszgessler

Mamy zdjęcie Gesslera juniora, niesamowicie rozczulające. Widzicie podobieństwo do uwielbianej postaci z "MasterChefa" dla dzieci?

Program "MasterChef Junior" nie byłby bez niego taki sam. Mateusz Gessler jako juror skradł serca widzów oraz dzieci biorących udział w tym wyjątkowym show. Niedawno do sieci trafiło zdjęcie jego syna. Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie.

Bez wątpienia Mateusz Gessler dzięki programowi "MasterChef Junior" zyskał sporą popularność. Wszystko dzięki jego charyzmie i znakomitym umiejętnościom, które pozwalają mu na świetny kontakt z dziećmi. Mateusz Gessler często dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Ojca umieścił zdjęcie, na którym jest ze swoim synem.

Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalWstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandalCzytaj dalej

Juror programu "MasterChef Junior" pokazał jak wygląda jego syn

Nie da się ukryć, że wiele osób interesują się tym jak wygląda potomstwo sław. Niekiedy bywa ono niezwykle podobne do rodziców i wygląda jak ich młodsze lustrzane odbicie. Okazuje się, że Mateusz Gessler będący jurorem w programie "MasterChef Junior" również ma syna. Młodzieniec ma już 15 lat. Internauci byli tym zaskoczeni.

- Chyba jestem trochę zacofana, bo nie wiedziałam, że Pan tak dorosłego syna. Świetne zdjęcie. Pozdrawiam obydwóch Panow - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, Auchan podjął nagłą decyzję o zamknięciu sklepów, efekt zakazu handlu w niedzielę? W 1 województwie likwidują aż 2 placówki
2. Biedronka podjęła ważną decyzję. Sprawa dotyczy nowych cen po zmianie VAT

Czy syn jurora "MasterChef Junior" jest do niego podobny?

Od razu pod zdjęcie pojawiły się komentarze jednoznacznie sugerujące, że ojciec i syn są do siebie podobni i określili zdjęcie jako niezwykle miłe dla oka. Wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie, aby wszystko stało się jasne. Czy dostrzegacie u nich podobieństwo?

MasterChef i syn Mateusza Gesslera

(Instagram / mateuszgessler)

Najlepsze newsy:

  1. Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony z postawy swoich sąsiadów. Dziennikarze dotarli do zaskakujących wyników
  2. Dwie dziewczynki nie żyją, odpoczywały latem na hamaku. Rodzice ostrzegają
  3. Cena za gałkę lodów u Magdy Gessler zwala z nóg. 3 kulki są warte tyle, co dobry obiad
  4. Magda Gessler wbiła się w niemożliwie obcisły strój. Zatkało wszystkich, przesadziła?
  5. Obłędna sałatka z ogórków kiszonych. Takiego połączenia prawdopodobnie jeszcze nie jadłeś
  6. Robert Lewandowski pobił niesamowity rekord Gerda Mullera. Polak zapisał się w historii, coś niebywałego

Źródło: Instagram / mateuszgessler

Następny artykuł