Łóżko i kobietaPIKIO

Mąż zdenerwował ją w łóżku. Nie wytrzymała, zemściła się tak, że nie wydał już żadnego dźwięku.

Mąż doprowadzał te kobietę do szału każdej nocy. Nie wiedziała, jak poradzić sobie z nawracającym problemem. W końcu nie wytrzymała i postanowiła raz na zawsze pozbyć się kłopotu. Po tym co zrobiła, już nigdy mąż nie był przeszkodą w spokojnym śnie.

Kobieta zmagała się z problemem, który trapi wiele par. Jej mąż w nocy robił rzecz, przez którą nie była w stanie się wyspać. Całe dni kobieta chodziła zmęczona i na samą myśl o śnie u jego boku, miała już dość. Nie wiedziała jak poradzić sobie z narastającą frustracją, każdy dzień był koszmarem. Mimo, że kochała swojego męża, postanowiła, że jej dobro jest ważniejsze. Ostatniej nocy zrobił miksturę, która sprawi, że noce były wolne od uporczywego zachowania męża.

Ogromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekretOgromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekretCzytaj dalej

Mąż nie dawał jej spokoju - wyjście było tylko jedno

Mąż był cudownym człowiekiem i zawsze bardzo go kochała, ale była jedna rzecz, która nieodmiennie doprowadzała kobietę do szału. Każdej nocy mąż chrapał jak szalony, aż trzęsła się podłoga. Głęboki dźwięk niósł się po całym domu i kobieta była pewna, że nawet sąsiedzi musieli coś słyszeń. Tej nocy miarka się przebrała, gdy tylko rozpoczęła się nocna symfonia chrapania, kobieta poszła do kuchni i zaczęła ważyć składniki. Wróciła do łóżka i stanowczym tonem kawała wypić mężowi zawartość szklanki. Mąż bez słowa sprzeciwu spełnił jej prośbę. Zaledwie kilka minut później rozległa się upragniona cisza.

Dzisiaj grzeje:

 1. Polsat przekazał dramatyczną wiadomość. Modlitwom nie ma końca
 2. Okropna i porażająco długa lista z ostatnich dni, nie używaj ich do gotowania. Biedronka, Lidl i inne sklepy masowo wycofały całe mnóstwo niebezpiecznych produktów
 3. Polacy ruszyli po zwolnienia lekarskie. Ale wcale nie do internisty

Rozwiązaniem problemu okazała się mieszanka produktów, które wszyscy mamy z domach. Zaledwie kilka minut pracy sprawi, że chrapanie partnera przestanie być problemem.

Potrzebujesz:

 • 2 jabłka
 • 2 marchewki
 • łyżka soku z cytryny
 • kawałek świeżego imbiru

Wszystkie składniki należy włożyć do blendera i zmiksować na gładką masę. Przed zaśnięciem wystarczy wypić solidną szklankę. Dzięki zawartej w cytrynie witaminie C, złagodzimy podrażniony nos. Imbir jest natomiast niezastąpiony w walce z problemami w wentylacji dróg oddechowych. Marchewka i jabłka stanowią połączenie, które ma działanie relaksujące i ułatwiające zasypianie. Po takiej miksturze każdy uśnie jak dziecko, a partner nie usłyszy uporczywego chrapania nigdy więcej.

Magda Gessler pozuje w sypialni, nikt nie spodziewał się tak intymnych widokówMagda Gessler pozuje w sypialni, nikt nie spodziewał się tak intymnych widokówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

 1. Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. "Nie jestem dumna z tego, co robię"
 2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
 3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
 4. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
 5. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
 6. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)

Źródło: Webniusy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł