Działania McDonald's budzą wielkie emocje wśród ich fanówhttps://www.youtube.com/watch?v=JJPmoHR7DlU

Otworzył zamówienie z McDonald's i osłupiał. Zrobił nieziemską awanturę

McDonald's jest największą siecią restauracji na całym świecie, możemy znaleźć go praktycznie w każdym kraju na Ziemi. Ilość śmieci jaka jest produkowana przez takiego giganta jest ogromna. Jednak McDonald's ogłosił, że walczy z nadmiarem plastiku na naszej planecie. Niestety, kiedy pewien mężczyzna otworzył swoje zamówienie, osłupiał widząc produkty.

McDonald's zarzeka się, że jednym z jego najwyższych priorytetów, jest dbanie o środowisko i zmniejszanie produkcji śmieci oraz emisji gazów cieplarnianych. Jak wiemy, od lat borykamy się z problemami związanymi z globalnym ociepleniem, więc gigant stara się to naprawić. Niestety, kiedy klient otworzył swoje zamówienie, osłupiał. Jego oczom ukazał się straszliwy widok.

Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościoweKażda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościoweCzytaj dalej

McDonald's dba o środowisko - mężczyzna, który odebrał swoje zamówienie pokazuje faktyczny stan

Wielkie korporacje wyjątkowo przyczyniają się do degradacji środowiska naturalnego naszej planety, wszak produkują największe ilości odpadków. Dlatego sieć restauracji McDonald's postanowiła podmienić plastikowe słomki na papierowe, które są mniej inwazyjne wobec środowiska.

Dzisiaj grzeje:

   1. Jakie są wasze ulubione grzyby? Nazwa najzdrowszych na świecie może zaskoczyć nawet największych grzybiarzy
   2. Kontrole w całym kraju, do twoich drzwi też mogą zapukać. Kara 681 zł, wykluczonych jedynie kilka grup

Kiedy klient zamówił jedzenie z restauracji, z początku nic nie wskazywało na niemiłą niespodziankę. Dostawca przyjechał na rowerze, czyli wybrał ekologiczny środek transportu. Niestety, kiedy mężczyzna otworzył swoje zamówienie, jego oczom ukazał się istny horror dla środowiska. Dwie podstawki pod kubki z papieru, papierowe torby, papierowe opakowania dla każdej części posiłku osobno. Ilość papieru zużyta na zapakowanie posiłku nie była adekwatna do faktycznego zapotrzebowania. Całość można było zapakować w połowę mniej papieru.

Konsument zapytał się restauracji czy faktycznie potrzeba aż tyle papieru.

- Przestrzegamy procedur pakowania, które umożliwiają zachowanie odpowiedniej temperatury produktów do momentu dostarczenia zamówienia do klienta - odpowiedziała mu Patrycja Pazio z McDonald’s Polska. Przekonuje was taka odpowiedź?

Najlepsze newsy:

 1. Bardzo smutna wiadomość o Katarzynie Dowbor. Właśnie napłynęło oficjalne potwierdzenie
 2. Katarzyna Cichopek pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Nie jest w nim sama
 3. Afera, pani Dominika kupiła mięso w Biedronce. Odkryła niesmaczną prawdę i zrobiła zdjęcie, żeby nagłośnić skandal
 4. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz
 5. Bób musieli wycenić za 0,5 kg, bo za 1 kg cena przytłacza. Spojrzał na niebotyczne ceny na targu, złapał za aparat i zrobił zdjęcie
 6. Nie tylko koronawirus. Wykryli nowe, duże ognisko innej choroby epidemicznej

Źródło: finanse.wp.pl

Następny artykuł