McDonald's był dla niego bardzo ważnyCEZARY PECOLD/East News

Milioner przerwał wakacje, aby zjeść w McDonalds. Niewiarygodne, jaki był powód

McDonald's okazał się dla niego na tyle istotny, że postanowił wynająć helikopter i polecieć nim do najbliższego miasta, aby złożyć zamówienie. Rosyjski milioner Wiktor Martynow nie oszczędzał w restauracji i wydał w niej około 200 złotych na różne kanapki, frytki i desery. Za taka wycieczkę musiał zapłacić 10 tysięcy złotych.

McDonald's dostępne jest w praktycznie każdym zakątku planety. Sieć amerykańskich restauracji jest tak popularna, że ciężko znaleźć obecnie człowieka na całej planecie, który choćby o niej nie słyszał. Kanapki dostępne w lokalach są tak uwielbiane, że niektórzy gotowi są polecieć po nie helikopterem.

Rosyjski milioner postanowił bowiem, będąc na wakacjach ze swoją dziewczyną, wynająć helikopter i polecieć do najbliższego rosyjskiego miasta, w którym mieści się restauracja sieci. Wyprawa trwała tylko dwie godziny i kosztowała aż 10 tysięcy złotych.

McDonald's był dla niego najważniejszym celem

Wiktor Martynow wraz ze swoją dziewczyną wypoczywali na ukraińskim Krymie, gdy w pewnym momencie we dwójkę poczuli ogromną ochotę na kanapki z McDonald's oraz shakei mleczne. Nie myśląc długo, Martynow podjął wyjątkową decyzję.

Tak było. Przebywałem na wakacjach z moją dziewczyną w Ałuszcie. Mieliśmy ochotę na normalne rosyjskie jedzenie. Postanowiliśmy wsiąść do helikoptera, polecieć do Krasnodaru i pójść do McDonald's - powiedział biznesmen.

Jak gotować jajka, aby nie pękały? Wystarczy dodać do wody 1 składnikJak gotować jajka, aby nie pękały? Wystarczy dodać do wody 1 składnikCzytaj dalej

W samej restauracji zamówili dość pokaźny zestaw, który składał się z wielu hamburgerów, frytek, napojów i innych frykasów.Za całe jedzenie, które zamówił, zapłacił około 200 złotych. co przy cenie transportu, nie robi żadnego wrażenia.

Helikopterem przelecieli około 600 kilometrów, co samochodem zajęłoby co najmniej cały dzień jazdy. Dlatego droga powietrzna jest znacznie wygodniejszym sposobem podróży, lecz przy okazji o wiele droższym - mało kto mógłby sobie pozwolić na lot do restauracji za 10 tysięcy złotych.

Poszukujesz więcej innych ciekawych tekstów na temat restauracji? Zajrzyj do tego tekstu, w którym opisujemy ogromną tajemnicę sieci McDonald's. Tutaj napisaliśmy o ciekawej akcji marketingowej sieci.

Po zjedzeniu swojego posiłku, para powróciła tym samym helikopterem na wakacje i dokończyła wypoczynek. Sama firma transportowa przyznaje, że tego typu prośby są niespotykane, a Martynow jest pierwszym człowiekiem, który skorzystał z ich usług, aby zjeść w fast foodzie.

Trzeba przyznać, że decyzja milionera może szokować. Internauci wskazują, że zachowanie mężczyzny jest ujmujące, szczególnie w kontekście ogólnego głodu na ziemi. A jakiego zdania wy jesteście? Dajcie nam znać w komentarzach na naszym Facebooku.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: o2.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł