McDonald's w obliczu awanturyFacebook / Humans of Bankstown

Zrobił ogromną awanturę w McDonald's, wszystko dosłownie latało w powietrzu. Powód poraża

Nie da się ukryć, że McDonald's jest jednym z najpopularniejszych fast foodów na świecie. Sieć ma swoje filie w praktycznie każdym kraju, a jej produkty przez niektórych uznawane są za kultowe. Jednak pewien mężczyzna w dosadny sposób postanowił okazać swoje niezadowolenie. Powód może wywołać sporą konsternację.

Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał takich scen w lokalu McDonald's. Niezadowolony mężczyzna nagle stał się agresywny. Porozrzucał przedmioty, które miał w zasięgu ręki. Ciężko uwierzyć, co było tego przyczyną. Konieczne było podjęcie zdecydowanej reakcji na jego zachowanie.

GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozęGIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozęCzytaj dalej

Przejmujący incydent w McDonald's

McDonald's to jeden z tych fast foodów, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Sieć zasłynęła głównie dzięki zaskakującej szybkości wydawania posiłków. Ich rozwiązania można było wówczas uznać za pionierskie i wiele innych restauracji tego typu zaczęła stosować je we własnych lokalach. Niekiedy jednak czas oczekiwania może się wydłużyć.

Właśnie tego doświadczył mężczyzna, który zamówił jedzenie w McDoland's. Jednak zamiast spokojnie czekać lub w kulturalny sposób wyrazić swoje niezadowolenie, postawił on na wszczęcie awantury. Z całą pewnością jego zachowanie można uznać za karygodne. Co zrobił klient restauracji McDonald's w australijskim Sydney?

Dzisiaj grzeje:

  1. Pilne ostrzeżenie dla Polaków. Dwa najbliższe dni będą kluczowe
  2. Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. wesel
  3. Wystarczył zaledwie miesiąc. Już 14 tys. Polaków zgłosiło się po 5 tys. zł, też możesz do nich dołączyć

McDonald's w obliczu aktu agresji

Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Mirror, Australijczyk początkowo zaczął głośno wyrażać swoje niezadowolenie z faktu oczekiwania na jedzenie. Personel obsługujący lokal McDonald's wysłuchał wyjątkowo nieprzyjemnych epitetów wykrzykiwanych przez mężczyznę. Wśród nich można było wyodrębnić paskudne wyzwiska. Na tym się jednak nie skończyło. Niedługo po obraźliwych obelgach Australijczyk postanowił rozrzucić serwetki i jakby tego było mało popchnął kasę, która z rumorem uderzyła o podłogę.

- Zapłaciłem za jedzenie, gdzie jest moje jedzenie - wykrzykiwał mężczyzna. Menadżerka restauracji nie mogła pozostać bierna i nakazała agresorowi opuszczenie lokalu. Nagranie z całego incydentu zostało opublikowane na Facebooku przez Humans of Bankstown. Jak do takich spraw odnosi się McDonald's?

- Bezpieczeństwo i ochrona naszych pracowników oraz klientów jest dla nas głównym priorytetem. Nie tolerujemy żadnych antyspołecznych zachowań w naszych restauracjach - powiedział rzecznik McDonald's w rozmowie z Daily Mail Australia, przytaczanej przez portal Mirror.

Najlepsze newsy:

  1. Ważą się losy Jacka Kurskiego? Nowy prezes TVP ma zostać wybrany na dniach
  2. Chcą wprowadzić obostrzenia dla Polaków. Kolejny kraj zaniepokojony sytuacją epidemiologiczną w Polsce
  3. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
  4. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  5. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  6. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu

Źródło: Mirror

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł