McDonald'sWikipedia / autor: Crusier / licencja: CC 3.0 / zdjęcie poglądowe

Wielkimi krokami zbliża się rewolucja w ofercie McDonald's, niemal milion Polaków wyczekuje jej z zapartym tchem. Czy śledzimy powstanie nowego fenomenu?

Wiele osób podejrzewało podobną możliwość już od dawna. Jednak dopiero teraz zaczynają wyciekać pierwsze informacje na temat zbliżających się zmian w McDonald's. Nie da się ukryć, że miliony Polaków czekały na takie możliwości.

McDonald's jak by o nim dietetycy nie mówili, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Aż trudno uwierzyć, że z jednej małej filii założonej przez braci, powstało imperium, które nieodłącznie kojarzy się z Ameryką i cheeseburgerami. To własnie burgery z serem oraz frytki były pierwszymi i przez długi czas jedynymi potrawami jakie wychodziły z niepozornego okienka. Na przestrzeni lat oferta McDonald's uległa ogromnemu rozszerzeniu. W różnych zakątkach możemy spotkać wiele wariancji na temat narodowych potraw w charakterystycznym, papierowym opakowaniu. Nic chyba nie zdoła zmienić wielkiej miłości ludzi do szybkiego i taniego jedzenia. Jednak od lat istniała rozszerzająca się grupa osób, zwłaszcza w Polsce, którym w ofercie McDonald's brakowało jednej rzeczy. Jeśli przypuszczenia się sprawdzą - będą oni bardziej niż zachwyceni.

Dramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitalaDramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitalaCzytaj dalej

Rewolucja w McDonald's jest nieuchronna

Nie można nie zauważyć, że nawyki żywieniowe ludzi zmieniają się globalnie z każdym rokiem. Wystarczy przypomnieć sobie czy ktoś z nas 10-15 lat temu słyszał o nasionach chia, jarmużu czy batatach częściej niż w ramach ciekawostki. Oczekiwania konsumentów ulegają ciągłym przemianom, a korporacja w rodzaju McDonald's pragnie za nimi nadążać. W ostatnim czasie możemy obserwować, że McDonald's stara się być bardziej przyjazny dla środowiska i przekształca opakowania oraz słomki tak, by mogły być poddaje recyklingowi. Jak podał przedstawiciel McDonald's w Polsce planowane jest także wycofanie uwielbianych przez dzieci drobiazgów na rzecz zmniejszenia ślady węglowego. Fani jedzenia z McDonald's w Polsce mają od dawna jeszcze jeden postulat, który być może w niedługim czasie zostanie spełniony.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wstyd i hańba, okropne znalezisko w produkcie polecanym dla dzieci w Lidlu
  2. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  3. Dodajesz imbir do herbaty? Gratulacje, właśnie nieziemsko poprawiasz działanie jednego narządu

Od dłuższego czasu słychać głosy, ze wegetarianie nie mają łatwo podczas wizyty w McDonald's. Oprócz krótkiego epizodu z burgerem Drwala Wege, w sieci restauracji w Polsce jeśli nie jemy mięsa możemy skusić się co najwyżej na frytki bądź deser. Jeśli mamy ochotę na burgera albo tortille to możemy zamówić po prostu bez żadnego wypełnienia. Jak podaje użytkownik serwisu wykop.pl depcioo, od 16 września ma wejść w ramach testu burger warzywny o wdzięcznej nazwie Veggie Burger. Na razie nie wiadomo na ile podane informacji będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości i czy zmiany pozostaną na dłużej. Niezaprzeczalne jest jednak, że w Polsce jest obecnie 1 mln ludzi nie jedzących mięsa, a także tych, którzy ograniczają je np: w piątki. My czekamy z wielkim podekscytowaniem i będziemy na bieżącą informować o wszystkich nowinkach w tej materii.

Cała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikatCała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikatCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

  1. Od dzisiaj ważna zmiana w przepisach. Straż miejska rusza, będzie masowo wlepiać mandaty
  2. Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe regiony w czerwonych i żółtych strefach
  3. 1 prosty trick sprawi, że kotlety schabowe nigdy nie wyjdą twarde. Wiele osób zupełnie nie zwraca uwagi na tak drobny szczegół
  4. Przez 3 dni piła napar z liści laurowych. Efekty ją poraziły
  5. Surówka w 5 minut z kapusty kiszonej do mięs i ryb, niczym spod ręki ukochanej mamy. Pełna smaku i witamin, pychota
  6. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite

Żródło: wykop.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł