McDonalds został oszukany przez klientaYouTube.com

Oszukał kiosk z McDonald's i nagrał z ukrycia. Dostał za darmo jedzenie, wykorzystał błąd

McDonald's postawił na rozwój technologii, która ma ułatwiać zamawianie jedzenie klientom. Jeden z klientów odkrył jednak koszmarny błąd w systemie, dzięki któremu był w stanie zamówić posiłek nie płacąc ani grosza. Sieć z pewnością nie jest z tego zadowolona, tym bardziej, że nagranie zostało zamieszczone w internecie.

McDonald's słynie z tego, że mocno automatyzuje obsługę klientów. Głównie z oszczędności, sieć generuje bowiem ogromne obroty, a w lokalu zazwyczaj są wielkie tłumy. Pracę, którą musiałby wykonać człowiek za pensje wykonuje aplikacja. Doskonalenie takich systemów wiąże się jednak z tym, że mogą pojawić się błędy. Jeden z klientów odkrył błąd w aplikacji i postanowił pokazać internautom, jak można zjeść za darmo w fast foodzie.

Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekliBiedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekliCzytaj dalej

McDonald's oszukany przez klienta

Mężczyzna zamawiając ulubionego fast fooda postanowił skorzystać z kiosku. Dzięki sztuczce odnalazł w automacie błąd dotyczący promocji. Posłużył się kilkoma prostymi czynnościami i zamówił swoje jedzenie bez konieczności płacenia.

Nagranie trafiło do sieci. Klient wraz z kolegą zaczął kombinować przy automacie do zamawiania produktów sieci McDonald's. W końcu udało mu się dostać jedzenie za darmo. Podczas nagrania mężczyzna wyjawił, jak udało mu się tego dokonać.

Dzisiaj grzeje: 1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg

2. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko

Na filmiku widać jak klient zaznacza 10 hamburgerów w cenie jednego dolara. Następnie odejmuje z kanapek mięso. W związku z tym automat odjął od ceny zamówienia 1,10 dolara. Za sprawą błędnie wprowadzonej promocji, kiedy autor nagrania zamówił jedenastą kanapkę z mięsem nie musiał już za nią płacić.

Internauci są podzieleni po tym co zobaczyli. Jedni uważają, że mężczyzna promuje cwaniactwo i brak uczciwości. Inni z kolei zachwycają się jego pomysłowością.

Najlepsze newsy:

  1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
  2. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę
  3. Ludzie spod kilku znaków zodiaku są mistrzami patelni. 1 z nich ma szczególny talent, zmysły orbitują
  4. Wyjął 3 najtańsze składniki i ugotował w 4 minuty, efekt? Nieziemski obiad
  5. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródło: komputerswiat.pl

Następny artykuł