McDonald's potrafi zaskoczyć klientaFacebook/GirlsMouth ; Pixabay/LordLuc

Zamówił kanapkę z McDonald's, miała być bez sałaty, której nienawidzi. Gdy zobaczył swoje zamówienie, od razu złapał za aparat

McDonald's to ceniony bar typu fastfood, który możemy znaleźć praktycznie na całym świecie. Te same od lat receptury zrzeszają fanów na całym świecie. W jednym z punktów doszło jednak do niecodziennej sytuacji, co nie spotkało się z zadowoleniem klienta.

McDonald's to bar, który serwuje nie tylko znane wszystkim kanapki, ale również inne dania, które wpisują się w kategorię fastfood. McDonalds to miejsce z ogromną historią, które cieszy się nieustannych uznaniem mimo zmieniających się czasów i receptur.

Gwiazda Klanu usłyszała porażającą diagnozę. Choroba zmusiła ją do zmiany nawyków żywieniowych, napisała też książkę o specjalnej diecieGwiazda Klanu usłyszała porażającą diagnozę. Choroba zmusiła ją do zmiany nawyków żywieniowych, napisała też książkę o specjalnej diecieCzytaj dalej

McDonald's obowiązkowym punktem na mapie

Żyjemy w czasach, w których zdrowy styl życia jest czymś, do czego dążą wszyscy. Co zadziwiające, takie miejsca jak McDonalds, prosperują wciąż bez zmian i dostrzegalnych strat. To jeden z fastfoodów, który przychodzi nam od razu na myśl, jeśli chcemy zdecydować się na jedzenie w podróży.

Wierni swoim ideałom i jakości, cały czas rozwijają swoje menu, tworząc kolejne, kultowe klasyki. Będąc w restauracji, zawsze mogliśmy edytować nasze zamówienie. Coś do niego dodać lub coś od niego odjąć. To było sporym ułatwieniem dla osób, które miały swoje preferencje smakowe.

Nic się w tej kwestii nie zmieniło i zamówienia nadal można edytować, ale McDonalds korzysta aktualnie z dodatkowej opcji dowożenia jedzenia do domu i tu powstało pewne nieporozumienie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najlepszy farsz na pierogi zrobisz z mięsa z rosołu. Nie ma doskonalszej receptury
  2. Tata zrobił córeczce pamiątkowe zdjęcie na tle klifów. 1 szczegół przeraża, żaden spacerowicz nie chciałby podobnego przeżycia
  3. Syrop, który jak żaden inny stworzy barierę ochronną przed infekcjami i wzmocni odporność. Wystarczy dodać 1 łyżeczkę do herbaty

Bolt oraz UberEats jako dostawcy dzisiejszych czasów

To dwie bardzo popularne aplikacje, które umożliwiają dostawę jedzenia pod nasz adres z praktycznie każdej knajpy czy restauracji. Te, które nie mają w swojej ofercie możliwości dostaw, korzystają bardzo aktywnie z tego rozwiązania. Dzięki temu sprzedaż rośnie, a wraz z nią obroty i ogólne zainteresowanie produktem. Jak się okazało, zamawianie jedzenia nie musi być intuicyjne, a może nieść za sobą wiele nieporozumień.

Pewien klient zza granicy zamawiał jedzenie na dowóz właśnie z McDonalds. Chcąc dokonać zamówienie, postanowił edytować swojego burgera i usunąć z niego sałatę. To jedno z warzyw, którego wyjątkowo nie lubił. Zamówił więc burgera za 3 funty, którego dostawa kosztowała 4 funty. Klient postanowił również usunąć z kanapki majonez, a zastąpić go dodatkowym ketchupem.

Jakie było zdziwienie klienta, kiedy otworzył pudełko, a w nim sam ketchup. Tym sposobem pudełko pełne ketchupu kosztowało go całe 7 funtów. Nie wiedząc, jak to możliwe, sprawdził zamówienie raz jeszcze. Okazało się, że przy okazji edytowania składników kanapki i rezygnowania z tych, za którymi nie przepadał, zrezygnował również z całej reszty.

Usunął bułkę oraz kotlet, a więc praktycznie wszystko. Zdjęcie felernego zakupu momentalnie obiegło całą sieć. Zrobiła je żona klienta, która kazała mu zapozować z opakowaniem pełnym ketchupu. Reakcji na zdjęcie było mnóstwo. Ludzie zaczęli pytać o możliwość udostępniania go na własnej tablicy w social mediach. Co więcej, komentowali zdjęcie humorystycznymi przemyśleniami na temat całej sytuacji.

Wiele razy zdarza się, że klienci rezygnują z mięsa ze względu na niespożywanie produktów odzwierzęcych, ale często zastępują go dodatkowym warzywem lub po prostu wybierają opcję wege, która staje się coraz bardziej popularna.

Nikt jednak nie wpadł jeszcze na pomysł rezygnowania nie tylko z kotleta, ale i bułki. Ciekawi jesteśmy, co myślała obsługa, kiedy tworzyła tę niezwykłą kanapkę.

McDonald's kanapka

Źródło: Facebook/GIRLSMOUTH

Kruche rogaliki drożdżowe umilą niejeden jesienny dzień. Mamy najlepszy przepisKruche rogaliki drożdżowe umilą niejeden jesienny dzień. Mamy najlepszy przepisCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  2. Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
  3. Skuteczny sposób babć na wszelkie infekcje. Smakowita mikstura z miodu i cynamonu pomoże w przeziębieniu i grypie
  4. Podjęła wyznawanie, przez 5 dni piła sok z selera. Niebywałe, jakich problemów się pozbyła
  5. Aksamitne, czekoladowe ciasto na spodzie z herbatników, nic prostszego i pyszniejszego nie istnieje. Absolutny ideał
  6. Przełom w pracach nad szczepionką przeciwko COVID-19. "To wielki dzień dla ludzkości, jak i całej nauki”
  7. Największy radioteleskop do poszukiwania kosmitów miał kolejny wypadek. Zagadkowa sytuacja rodzi nowe teorie

źródło: The Sun

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł