burgerkurier poranny/internauta

Poprosił żonę o obiad z McDonald's. Zajrzał do hamburgera i aż osłupiał

McDonald's w polskiej miejscowości bardzo rozczarował Internautę. Jakość podawanych tam hamburgerów jest oburzająca. I nie zdarzyło się to pierwszy raz.

McDonald's jest ulubioną restauracją fast food wielu Polaków. Nie ma chyba ani jednej osoby, która nigdy nie widziała posiłków spod szyldu tej restauracji. Każdy z nas wie, jak powinny wyglądać kanapki podawane w tym miejscu. Muszą one spełniać określone standardy i produkowane są zawsze w ten sam sposób, według receptury, która jest odgórnie ustalona. Wszyscy pracownicy muszą odtwarzać ten sam schemat przyrządzenia posiłku. Właśnie dlatego burger zawsze wygląda i smakuje tak samo, niezależnie czy zamówimy go w Warszawie, czy w Nowym Jorku.

Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiNiewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiCzytaj dalej

Tym razem jednak coś się nie udało. Jak mówi Internauta, poprosił swoją wracającą z pracy żonę, by po drodze zahaczyła o McDonald w ich miejscowości. Żona, zgodnie z życzeniem, kupiła mężowi hamburgery i zadowolona wróciła do domu. Niestety, już po rozpakowaniu burgery okazały się porażką i wielkim rozczarowaniem. Jak okreslił to syn Internauty, chyba nie stać ich na jeden z kluczowych składników.

Okazuje się, że to nie pierwszy taki przypadek w tej konkretnej restauracji. Wygląda na to, że w tym lokalu nie są przestrzegane procedury. Wielu internautów twierdzi, że również się z tym spotkali. W zeszłym roku McDonald's przepraszał na łamach Kuriera Porannego za wybryki tej filii sieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie

2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka

Hamburger McDonald's to, według restauracji, plaster pysznej wołowiny 100% w towarzystwie suszonej cebuli, kilka plasterków pikli. Wszystko to doprawione musztardą i keczupem. Na takie wydanie kultowego smaku szykował się Internauta. Co dostał? Jakość burgera znacznie odbiegała od wzorców firmy. Wnętrze wyglądało po prostu nieapetycznie. Restauracja postanowiła chyba zaoszczędzić na dodatkach bo w bułce, poza kotletem, znajdował się jeden, samotny plasterek ogórka. Wszystko to polane odrobiną sosu. Nie tego spodziewał się Internauta.

Czy standardy restauracji McDonald's przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku się zmienią? Miejmy taką nadzieję. Póki co sieć McDonald's wystosowała kolejne przeprosiny.

Oto burgery, jakie dostał Internauta:

internauta/poranny.pl

Najlepsze newsy:

  1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  2. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

Źródło:poranny.pl

Następny artykuł