McDonald’s wprowadza ogromne zmiany.eastnews/imago/Geisser/EAST NEWS

Gigantyczna rewolucja w McDonald's. Odczuje ją niemal każdy klient sieci, znamy powód

McDonald's pozostają jednym z najchętniej odwiedzanych barów szybkiej obsługi. Cenimy go za niemal niezmienny smak wielu znanych potraw oraz za nowoczesne rozwiązania. Kilka dni temu restauracja zapowiedziała ogromną rewolucję. Ogromne zmiany będą odczuwalne dla wielu klientów.

McDonald's już od kilkudziesięciu lat cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników jedzenia. Niemal każdy ma czasem ochotę na popularne hamburgery, frytki czy desery, bo ich smak właściwie nie zmienia się od lat. Niektórzy cenią jednak sieć za trzymanie ręki na pulsie i dostosowywanie swoje oferty do oczekiwań konsumentów. McDonald's co jakiś czas zaskakuje ogromnymi zmianami, między innymi wprowadzeniem wegetariańskich burgerów. Zapowiedziana zmiana dotyczy jednak pewnej drażliwej kwestii.

Piosenkę o Piosenkę o "mięsnym jeżu" nuciła cała Polska. Niestety, bohatera hitu Polsatu spotkał bardzo smutny losCzytaj dalej

McDonald's informuje o sporych zmianach, które zaskoczą klientów restauracji

McDonald's dba nie tylko o gusta klientów, którzy doskonale wiedzą, że zawsze znajdą w sieci swoje ulubione przysmaki. Popularna sieciówka stara się też przyciągnąć kolejnych klientów, dlatego jej oferta z roku na rok jest wzbogacana o nowe lub ulepszone potrawy. Wielkie sieci są jednak czasem zmuszane do zmian ze względu na zmieniające się realia. W zeszłym roku Parlament Europejski przyjął ustawę, dzięki której do 2021 roku niektóre jednorazowe plastikowe opakowania czy sztućce będą zakazane. McDonald's od lat podaje w nich swoje potrawy i smakołyki, dlatego zdecydował się poważne zmiany.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

Sieć stara się właśnie wprowadzić alternatywne rozwiązanie, by ograniczyć zużycie plastiku. Coraz większe zmartwienie klientów, którzy chcą zjeść w znanej sieciówce, ale nie zapominają o tym, jak duży wpływ na środowisko mają obecne opakowania jedzenia i napojów. Popularne jednorazowe kubki do kawy są wykonane z papieru i plastiku, przez co oba materiału trzeba od siebie oddzielić przed recyklingiem. W efekcie większość z nich trafia na wysypiska śmieci. McDonald's chce więc wprowadzić kubki do kawy wielokrotnego użytku. Po wypiciu herbaty lub małej czarnej klienci będą musieli po prostu oddać kubek w wyznaczonym punkcie odbioru, by można było go umyć i odkazić. Rozwiązanie wymaga wpłacenia niewielkiej kaucji, którą będzie można odzyskać już w momencie oddania naczynia. Program nie będzie obowiązkowy i ma być testowany w Wielkiej Brytanii w przyszłym roku.

Anna mucha spotyka się z synem gwiazdora Anna mucha spotyka się z synem gwiazdora "Rancza". Mało kto zna 1 fakt z jej życiaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Od września nowe limity dotyczące emerytury. Po przekroczeniu mogą ci nawet zabrać pieniądze
  2. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa. Ważne zmiany w obostrzeniach już od 19 września
  3. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  4. Grażyna Torbicka wytknęła Polakom błąd. Twierdzi, że nie wiedzą, ile tracą
  5. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej
  6. Córka Adama Małysza powaliła wszystkich na kolana. Wygląda jak Afrodyta na zdjęciu z wakacji

Źródło: Wprost

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł