Frytki będą jeszcze smaczniejszepikist.com

Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Do restauracji McDonald's chodzi praktycznie każdy. Ciepłe kanapki i pyszne frytki sprawiają, że ciężko znaleźć człowieka, który przynajmniej raz w życiu jej nie odwiedził. Kiedy będziesz w niej następnym razem, zamów niestandardowe frytki - od razu poczujesz ogromną różnice.

McDonald's ma w swojej ofercie ogromną ilość produktów. Ludzie na całym świecie uwielbiają tradycyjne cheeseburgery czy owiany niebywała legendą i estymą Big Mac - flagową kanapkę restauracji. Niestety, sieć rzadko wprowadza nowości do swojego menu, przez co klienci, którzy często odwiedzają lokale mogą czuć znużenie i nudę. Jest na to jednak sposób. Wystarczy złożyć niestandardowe zamówienie na frytki, aby zjeść coś całkowicie nowatorskiego.

Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladłaWyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladłaCzytaj dalej

McDonald's i frytki - można je ulepszyć

Kto nie lubi ciepłych i chrupiących frytek? Smażenie na głębokim tłuszczu zdecydowanie nie jest najzdrowszą formą przygotowania jedzenia, można jednak raz na jakiś czas pofolgować sobie, aby poprawić swój humor. Gorące frytki idealnie współgrają z hamburgerem i zimnym napojem, jest jednak jeden haczyk. Restauracje przygotowują smażone ziemniaki partiami, co sprawia, że można dostać zimne frytki, usmażone kilkanaście minut temu. A jak wiadomo, jedzenie ich na zimno nie jest przyjemnością - są wilgotne i rozmiękłe.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Internauci podają na szczęście niebywały sposób na dostanie zawsze świeżo usmażonych frytek. Kiedy trick wypłynął do sieci ludzie oszaleli na jego punkcie, ponieważ można zjeść coś na zupełnie nowym poziomie. Co więcej, nic on nie kosztuje, a diametralnie zmienia doznania smakowe. Co trzeba zrobić?

Wystarczy przy składaniu zamówienia poprosić obsługę o nieposolone frytki, a samą sól zamówić oddzielnie. Ziemniaki są standardowo od razu solone po usmażeniu i odkładane obok koło frytkownicy. Dzięki temu kucharz przygotuje specjalnie dla ciebie zupełnie nowe frytki, gdyż nie będzie mógł podać ci produktu przygotowanego wcześniej. Czas oczekiwania może się wydłużyć o kilka minut, jednak zdecydowanie warto czekać. To z pewnością będą najlepsze frytki jakie jadłeś w tej restuaracji.

Stało się, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Lara pokazała pierwsze zdjęcie, jej mama nie ukryła wzruszenia i szczęściaStało się, gratulacje posypały się ze wszystkich stron. Lara pokazała pierwsze zdjęcie, jej mama nie ukryła wzruszenia i szczęściaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura
  2. Podatek od szczepionki. Kto zapłaci za walkę z koronawirusem?
  3. Polacy notorycznie nie dodają do jajecznicy 1 składnika. Błąd, bez niego traci aksamitną konsystencję i cudowny smak
  4. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej
  5. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  6. Tysiące Polaków mówi o polskim mieście. Popularny kurort zdecydował się na radykalne kroki

Źródłu: genialne.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł