Dramat w McDonald'sgeograph.org.uk

W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

W McDonald's doszło do strasznej sytuacji. 3-latka została zaciągnięta do kabiny toalety i zgwałcona przez mężczyznę z kryminalną przeszłością. Kiedy zaczęło się najgorsze, zaczęła wołać o pomoc. Liczyła, że usłyszy ją jej tata.

Restuaracja McDonald's stała się miejscem dramatu, jakiego nie widział świat. 34-latek został schwytany i oskarżony o dokonanie gwałtu na trzylatce w toalecie fast foodu. Media obiega jeżącą włosy na głowie relacja mediów. Dziewczynka nagle miała zacząć krzyczeć licząc na pomoc ojca.

Ukrywane przed wszystkimi nagranie z produkcji kebabów trafiło do sieci. Zobaczysz i już nigdy go nie zjeszUkrywane przed wszystkimi nagranie z produkcji kebabów trafiło do sieci. Zobaczysz i już nigdy go nie zjeszCzytaj dalej

Wizyta w McDonald's zakończyła się tragicznie

Tata zabrał dwoje dzieci do restauracji popularnej sieci, aby zafundować im ulubione jedzenie. Nie wiedział, jak straszne rzeczy spotkają jego 3-letnią córkę. Najgorsze wydarzyło się w restauracyjnej toalecie.

34-latek zaatakował, kiedy mężczyzna poszedł z synem do kabiny. Wtedy postanowił zwabić 3-letnią dziewczynkę do innej kabiny. Posadził ją na kolanach, zdjął spodnie oraz bieliznę i wykorzystał. Kiedy 3-latka zaczęła krzyczeć ze strachu mając nadzieję że usłyszy ją ojciec, pedofil za wszelką cenę usiłował zakryć jej usta. W końcu do taty dziewczynki dotarły dźwięki płaczu córki i natychmiast ruszył na pomoc, wyrwał 3-latkę z rąk zwyrodnialca.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie wyrzuciłeś starego dowodu osobistego? Dostaniesz pieniądze wielkie jak ceny u Gessler

2. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów

Przestępca został nagrany przez kamery zainstalowane w sieci McDonald's. Jego twarz obiegły media w Chicago, na terenie którego doszło do dramatu. Poszukiwania trwały 2 dni, ale w końcu 34-latek został schwytany. Mężczyzna przyznał się, że porwał dziecko i je rozebrał, ale nie przyznaje się do gwałtu. Okazuje się, że 34-latek ma przestępczą przeszłość. Już wcześniej był skazywany za wiele włamań oraz kradzieży

Najlepsze newsy:

  1. Nowe zdjęcie Dagmary wywołało wielkie poruszenie. Królowa życia kombinuje z dwoma mężczyznami
  2. Córka tej pary uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda jest niezwykła
  3. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów
  4. Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  5. Ujawniono, jak powstają frytki z McDonalds. Już więcej ich nie zjesz, klienci oburzeni jak nigdy
  6. Jest poważnym problemem w wielu polskich domach. Naukowcy sprawdzili, jak wpływa na pracę mózgu

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Następny artykuł