McDonald's stał się miejscem okropnego incydentusmakosze.pl

Dramatyczny wypadek w McDonaldzie w polskim mieście. Nowe ustalenia policji i prokuratury

McDonald's przeważnie kojarzy nam się z hamburgerami i frytkami, którym ciężko się oprzeć. Tym razem w jednej z restauracji doszło do okropnej tragedii. Prokuratura podzieliła się nowymi ustaleniami. Do czego doszło w restauracji McDonald's?

Obok incydentu, który miał miejsce w jednej z restauracji McDonald's nie da się przejść obojętnie. Doszło tam do tragicznego w skutkach wypadku. Całej sprawie musiała przyjrzeć się policja i prokuratura. Ich ustalenia nie pozostawiają wątpliwości.

Media donoszą o dramatycznym rozstaniu Haliny Mlynkovej. Jeszcze nie tak dawno chwaliła się, że uwielbia gotować dla mężaMedia donoszą o dramatycznym rozstaniu Haliny Mlynkovej. Jeszcze nie tak dawno chwaliła się, że uwielbia gotować dla mężaCzytaj dalej

McDonald's stał się miejscem tragedii

Nie da się ukryć, że restauracje McDonald's są odwiedzane przez ogromną liczbę klientów. Sieć posiada wiele placówek, w związku z tym jest poważnym graczem na rynku pracy. Niestety, obowiązki służbowe pewnej kobiety zakończyły się w tragiczny sposób. 31-latka została przygnieciona przez regał o wymiarach 10 m na 1,6 m. Nie dało jej się uratować. Już wcześniej szczegółowo opisywaliśmy ten incydent. Tym razem prokuratura przekazała wyjątkowo przejmujące informacje dotyczące wypadku.

Dzisiaj grzeje:

  1. TVN przekazał pilną wiadomość. Dziś żywioł zagraża wszystkim Polakom
  2. Gwiazda jest załamana po wyrzuceniu z Pytania na śniadanie. Zastąpi ją Kasia Cichopek, kulisy zwalają z nóg
  3. Co najmniej 2400 zł emerytury, pakiet ulg i dodatków. Seniorzy mają na co czekać

Prokuratura o wypadku w restauracji McDonald's

Zgodnie z ustaleniami portalu Fakt24, sprawą dramatycznego zajścia w lokalu McDonald's zajęła się Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Świętokrzyskim. Śledczy podzielili się dotychczasowymi ustaleniami. Obok tych słów nie da się przejść obojętnie.

- Ustalono, iż w dniu 22 sierpnia br. w magazynie-chłodni restauracji doszło do przewrócenia się jednej z półek z żywnością. Pracownicy naprawili półkę i ułożyli na niej ponownie towar, a już po północy jedna z pracownic weszła do tego pomieszczenia, żeby dokonać inwentaryzacji towaru. W pewnym momencie półki z towarem przewróciły się na nią unieruchamiając jej klatkę piersiową w następstwie czego doszło do jej zgonu w wyniku gwałtownego uduszenia. Obecnie kompletowany jest materiał dowodowy w celu precyzyjnego ustalenia przyczyn i przebiegu zdarzenia, a w tym ewentualnej osoby odpowiedzialnej za to zdarzenie - wyjaśnili śledczy badający sprawę wypadku w restauracji McDonald's, przytaczani przez portal Fakt24.

3 nagłe komunikaty GIS. Ostrzegają przed 2 produktami, wszyscy używają ich do gotowania, z trzeciego każdy robi kanapki3 nagłe komunikaty GIS. Ostrzegają przed 2 produktami, wszyscy używają ich do gotowania, z trzeciego każdy robi kanapkiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  2. Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleni
  3. Dzisiaj z półek Biedronki wyleje się morze słodyczy. Wystarczy mieć ze sobą 5 zł, by niesamowicie się obłowić
  4. Niestety, niemal wszyscy Polacy jedzą je każdego dnia. 7 Najbardziej rakotwórczych produktów w naszych kuchniach
  5. Nawet nie próbuj wylewać wody po kiszonych ogórkach. Ma 3 niesamowite nieznane zastosowania, które pokocha cała rodzina
  6. Lionel Messi wybrał nowy klub. Argentyńczyk chce udowodnić swoją klasę na przekór krytykom

Źródło: Fakt24


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł