Zamówienie McDonald'sWykop / użytkownik: klajdla_a

Zamówiła jedzenie z McDonald's do domu, otworzyła torbę i zamarła. Od razu zrobiła zdjęcie

Kobieta postanowiła skorzystać z opcji dostawy do domu oferowanej przez McDonald's. Nie posiadała się z radości, gdy kurier w końcu zadzwonił do jej drzwi. Mina zrzedła jej sekundę po otwarciu opakowania. Nie mieści się w głowie, jak wyglądało jedzenie. Zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

McDonald's już od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Polsce. Uwielbiamy tę amerykańską restaurację za szybko podania i atrakcyjne ceny. Wiele osób było zachwyconych faktem możliwości zamówienia pyszności do własnego domu. Oczywiście wiemy, że nie jest to najbardziej zdrowe jedzenie pod słońcem, ale każdy na czasem ochotę na mały, kulinarny grzech. Kobieta, która jest bohaterką opowieści także miała. Jednak szybko przeszła jej po zobaczeniu zawartości torby z jedzeniem.

Chciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stronChciał jedynie w spokoju zjeść jabłko w lesie, nagle został otoczony ze wszystkich stronCzytaj dalej

W torbie z McDonald's znalazła coś okropnego

Zamawianie potraw do domu oszczędza nam wiele czasu i zachodu. Często możemy także natrafić na promocje, dzięki którym także nie obciążamy mocno portfela. Jednak zamawianie jedzenia ma jedną, wielką wadę. Niestety nie jesteśmy w stanie zobaczyć jak nasz obiad jest przewożony i co się z nim dzieje. Coraz częściej zdarza się, że mimo długiego oczekiwania i nadziei na pyszny posiłek - ostateczny rezultat sprawia, że odechciewa się jeść.

Dzisiaj grzeje:

  1. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości
  2. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  3. Aż 90% Polaków ma jej niedobór, a konsekwencje mogą być opłakane. Podajemy, w jakich produktach jest jej najwięcej

W torbie, którą rozpakowała kobieta leżał rozrzucony po całej torbie burger. Na zdjęciu widzimy jedynie połowę, nie wiadomo jaki los spotkał resztę bułki. Frytki zostały potraktowane w równie brutalny sposób i leżą do góry nogami, ocierając się o mało zachęcającą reklamówkę. Samo opakowanie także nie jest bez znaczenia. Dostawa z restauracji McDonald's powinna była przyjść w specjalnym, papierowym opakowaniu. Jednak tutaj widzimy zwykłą foliową reklamówkę, wątpliwej świeżości i pochodzenia.

Kobieta po zobaczeniu zawartości nie kryła oburzenia. - Zamówienie dostałam takie jak na zdjęciu. Brakuje dwóch burgerów, jeden jest jakby w połowie. Wszystko wrzucone do zwykłej siatki nie wiadomo skąd z pogiętym paragonem w środku - opisała okropny widok. Internauci snują podejrzenia o możliwym wypadku kuriera podczas dostarczania zamówienia. Kurier zamiast wymienić jedzenia na świeże, wolał dowieźć je w wątpliwym stanie do kobiety. Jedno jest pewne - jedzenia w takim stanie (być może z chodnika) nikt by nie chciał jeść, zwłaszcza, gdy za to zapłacił.

Mcfot: Wykop / użytkownik: klajdla_a

Zdesperowany wszedł do Biedronki i zaczął pakować jak leci. Przyłapali go pracownicy, gdy zobaczyli, jakie rzeczy ma w torbach, oniemieliZdesperowany wszedł do Biedronki i zaczął pakować jak leci. Przyłapali go pracownicy, gdy zobaczyli, jakie rzeczy ma w torbach, oniemieliCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już niedługo ponad 14 tys. Polaków dostanie specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
  2. Osób zarażonych w Polsce może być nawet milion? Niepokojące słowa eksperta
  3. Polacy uwielbiają dolewać ją do kawy, skutki mogą być fatalne. Zamiast niej lepiej dodać 1 łyżeczkę produktu, który każdy ma w kuchni
  4. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  5. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródło: wykop.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł