McDonald's ma wielkie kolejki w KrośnieFacebook / @terazkrosno, fokusgood, Getty Images Pro

Niewyobrażalny sznur samochodów pod McDonald's w polskiej miejscowości. Miłośnicy fast foodów stoją w kolejce

McDonald's jest jedną z najbardziej popularnych sieci restauracji typu fast food na całym świecie. Jak podaje portal terazkrosno.pl, w mieście Krosno, przed jedną z restauracji sieci utworzyła się ogromna kolejka miłośników tego typu jedzenia, którzy czekają w swoich samochodach na swoją kolei. Internauci nie pozostawili na nich suchej nitki - ich opinia jest praktycznie jednomyślna.

McDonald's nie kojarzy się Polakom z jedzeniem, które zazwyczaj jada się w trakcie przerwy świątecznej. Okazuje się jednak, że w Krośnie jest mnóstwo miłośników fast foodów, którzy nie mogą się powstrzymać przed zjedzeniem swojej ulubionej kanapki z wołowiną.

Portal terazkrosno.pl zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać wiele samochodów stojących w kolejce do restauracji McDonald's. Niestety, użytkownicy Internetu nie są wobec nich przychylnie nastawieni, co widać po komentarzach jakie zamieszczają pod zdjęciem.

McDonald's jest dla nich wyjątkowo ważny

Sznur samochodów ciągnie się przez ulicę Lwowską, a większość z nich zmierza do tego samego miejsca - restauracji McDonald's. Taki wybór jest prawdopodobnie wywołany brakiem zapasów żywności, który w połączeniu z niedzielą niehandlową, zmusił głodnych krośnian do stołowania się w amerykańskiej sieci.

Ich wybór co do miejsca kupna żywności został bardzo mocno skrytykowany przez internautów, którzy nie przebierają w słowach. Wielu z nich nie jest w stanie uwierzyć, że ci ludzie mogą stać w godzinnej kolejce po kanapki, które dla internautów jawią się jako sama chemia.

Już wiadomo, jak będą wyglądać godziny dla seniorów w sylwestra. Ważna informacja dla osób chcących zrobić zakupy spożywczeJuż wiadomo, jak będą wyglądać godziny dla seniorów w sylwestra. Ważna informacja dla osób chcących zrobić zakupy spożywczeCzytaj dalej

Poszukujesz ciekawych propozycji co do kolacji? W tym artykule pokazujemy najszybsza i najtańszą opcję. Pod tym linkiem znajdziesz przepis na pyszne ciasto dla osłody.

Życie. Sam tam stałem w kolejce bo byłbym bez obiadu. Choć nie przepadam za tym ale wyboru nie miałem. (pismo oryginalne) komentuje jeden z klientów sieci, który wyjawił swój powód. Jeśli nie podjechałby pod restaurację, zwyczajnie nic by nie zjadł na obiad.

Większość komentujących negatywnie odnosi się do decyzji klientów restauracji

Najwięcej komentarzy dotyczy zarzutów, jakoby goście McDonald's mieli zmarnować mnóstwo wigilijnego jedzenia. Wielu z nas wszak przygotowuje znacznie więcej potraw niż jesteśmy w stanie zjeść, a dania te magazynuje się w lodówkach, które wręcz "pękają w szwach".

Co trzeba miec w głowie zeby stac godzine do Maca (pisownia oryginalna) napisał jeden z komentujących. Nie wyobraża on sobie tak wielkiej ochoty na burgera, żeby móc stać w kolejce tyle czasu.

To jest absurd... co weekend to samo... (pisownia oryginalna) wskazuje inny internauta. Pod zdjęciem podniosło się wiele głosów ludzi narzekających na podobne sceny każdego tygodnia w weekend. A co ty sądzisz o zachowaniu ludzi ze zdjęcia? Daj nam znać w komentarzu.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: facebook.com/terazkrosno

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł