McDonald's wprowadza ogromną zmianęWikipedia / Santeri Viinamäki/ CC BY-SA 4.0

Wielu nie może się pogodzić z decyzją. McDonald's oficjalnie potwierdził koniec, rozpaczać będą przede wszystkim dzieci

Nikt nie spodziewał się, ze McDonald's zdecyduje się na taki krok. Decyzja już zapadła i z pewnością nie spodoba się wielu osobom. Najbardziej rozczarowane będą dzieci. Ciężko uwierzyć, że McDonald's wprowadzi tak ogromną zmianę.

McDonald's bez wątpienia może zostać zaliczony do jednej z najpopularniejszych sieci restauracji typu fast food. Lokale z charakterystycznymi złotymi łukami możemy znaleźć niemal w każdym zakątku świata. Tym razem McDonald's zdecydował się na zmiany, z których część konsumentów może nie być zadowolona. W czym rzecz?

Gdy rano otworzyła zmywarkę, nie mogła uwierzyć. Było w niej wszystko, tylko nie naczynia, odkryła niewiarygodne zastosowanieGdy rano otworzyła zmywarkę, nie mogła uwierzyć. Było w niej wszystko, tylko nie naczynia, odkryła niewiarygodne zastosowanieCzytaj dalej

McDonald's potwierdził koniec

Nie da się ukryć, że McDonald's już kilkukrotnie zaskakiwał swoich klientów. Już wcześniej dało się zauważyć, że sieć fast foodów zrezygnowała z plastikowych słomek, które zostały zastąpione papierowym zamiennikiem. Tym razem szykuje się kolejna wielka zmiana. Niektórzy mogą uznać ją za koniec pewnej epoki.

McDonald's wielu osobom może kojarzyć się z zestawami dla dzieci Happy Meal. Jego charakterystycznym elementem były zabawki. Okazuje się, że już niebawem mogą one być wyłącznie wspomnieniem. Dzieci z pewnością nie będą zachwycone.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów, nie żyje znana pogodynka. Ciało znaleziono w mieszkaniu, miała 42 lata
  2. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  3. Zrobiła zakupy w Biedronce. Po wyjściu dostała wezwanie do zapłaty dodatkowych 90 zł, powód wprawia w oniemienie

Zabawki znikają z McDonald's

- Już w tej chwili goście kupujący Happy Meal mają wybór. Mogą wybrać zamiast zabawki książeczkę dla dzieci, ale to nie jest docelowe rozwiązanie. Pracujemy nad całkowitą eliminacją plastikowych zabawek. To część procesu eliminacji plastiku w naszych restauracjach, który dotyczy także opakowań - wyjaśnił szef polskiego oddziału McDonald's, przytaczany przez portal Noizz. Zabawki najprawdopodobniej znikną z restauracji w ciągu 2 lat.

- Zdaje sobie sprawę, że przy skali biznesu, jaki prowadzimy, nasz wpływ na środowisko i planetę jest istotny. Jednocześnie kwestia skali działalności powoduje, że zmian nie da się wprowadzać z dnia na dzień. Od początku 2020 roku wyeliminowaliśmy z naszej sieci plastikowe słomki, zastępując je w stu procentach papierowymi, które nadają się do recyklingu. Pracujemy nad metodą pełnego recyklingu naszych zużytych opakowań papierowych, tak by stworzyć zamknięty obieg, czyli na przykład produkować z nich papier toaletowy. Możemy to robić, bo w prawie wszystkich naszych restauracjach mamy kosze do segregacji odpadów i nasi goście przyzwyczaili się do sortowania - nadmienił szef polskiego oddziału McDonald's, przytaczany przez portal Noizz. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać na rezultaty planowanych zmian.

Jola do obiadu zrobiła surówkę z ogórków kiszonych, rodzina od razu ją pokochała. Teraz poleca wszystkim, Jola do obiadu zrobiła surówkę z ogórków kiszonych, rodzina od razu ją pokochała. Teraz poleca wszystkim, "prosta, bardzo szybka i pyszna"Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłości
  2. Dramat w centralnej Polsce. Nauczyciel zakażony koronawirusem. Nikt nie wiedział
  3. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  4. Przyłapana Gessler pozbawiona doczepów, makijażu i loków. Są zrobione zdjęcia, krążą po sieci i wywołują kontrowersje
  5. Idealna panierka do kotletów schabowych, dzięki prostej sztuczce szefów kuchni zawsze wyjdzie chrupiąca jak marzenie
  6. Żona Radosława Majdana pokazała zmysłowe zdjęcie w wannie. Fotografia rozpala zmysły (FOTO)

Źródło: Noizz

Następny artykuł