McDonald'scommons.wikimedia.org

McDonald's w dużym polskim mieście zamknięty. Załoga przechodzi kwarantannę przez zarażoną kobietę

McDonald's w jednym z większych miast Polski zamknięty. Na czas kwarantanny niczego nie kupisz. Wszystko przez rozprzestrzeniającą się epidemię.

McDonald's w Poznaniu przy ulicy Hetmańskiej został zamknięty. Wszystko spowodowane przez jedna kobietę, która jest zarażona koronawirusem. Jej syn pracował w restauracji.

Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepówŹle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy rusz yli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepówCzytaj dalej

McDonald's w Poznaniu poddany dezynfekcji

Jeden z pracowników miał kontakt z osoba zarażoną. Jego mama zaraziła się koronawirusem. Cała załoga lokalu została poddana dwutygodniowej kwarantannie, a restauracja jest dezynfekowana. Mimo to, lokal nie zostanie zamknięty na stałe. Po dezynfekcji, nowi pracownicy przejmą obowiązki i wszystko wróci do normy. Zarząd McDonalds's zapewnia, że korzystanie z usług owej restauracji jest w pełni bezpieczne, a podjęte środki bezpieczeństwa są surowe i zdecydowane.

- Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników to nasz priorytet. Dowiedzieliśmy, że nasz pracownik miał kontakt z osobą zarażoną koronawirusem - poinformowała w rozmowie z Radiem Poznań dyrektor ds. korporacyjnych McDonald's Polska Anna Borys-Karwacka. Portal wp.pl w jednym z artykułów napisał, że według nieoficjalnych informacji, mąż ciężko chorej kobiety wcześniej rozdawał komunię świętą.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

2. Porażające słowa Martyny Wojciechowskiej. Pokazała skandaliczną prawdę o polskich lotniskach

Do tej pory w Polsce wykryto 47 przypadków zarażenia koronawirusem. Niestety, jest też już ofiara śmiertelna w naszym kraju. Zalecamy, aby odwołać publiczne spotkania w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Właśnie w takich miejscach jest największe ryzyko zarażenia, ponieważ najłatwiej złapać wirusa od innych ludzi. Pamiętajcie, aby dokładnie myć ręce, owoce i warzywa. Zakupy spożywcze róbmy duże na raz, najlepiej w godzinach wczesnoporannych.

Najlepsze newsy:

  1. Pierwsza ofiara śmiertelna koronawiursa w Polsce
  2. Lekarze dokonali prawdziwego cudu. Drugi takie przypadek na świecie
  3. Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzę
  4. Odżywka za 50 groszy sprawia, że kwiaty rosną jak szalone. Masz ją w kuchni
  5. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów
  6. Minister Zdrowia ostrzega. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wkrótce drastycznie wzrośnie

Źródło: wiadomości.wp.pl

Następny artykuł