Mężczyzna nie spodziewał się, że dojdzie do czegoś takiego.Facebook / Kevin Nunn

Wypił dwie puszki uwielbianego produktu, po kilku godzinach doszło do niewyobrażalnej tragedii. Wszystko na oczach żony

Mężczyzna wypił zaledwie dwie puszki napoju, który jest uwielbiany przez wiele osób. Nie minęło wiele czasu i źle się poczuł. Jego żona na własne oczy widziała, jak umiera. Kobieta przeżyła prawdziwy dramat, który ciężko sobie wyobrazić. Sprawa jest badana przez policję, która stara się poznać okoliczności śmierci mężczyzny.

58-letni mężczyzna nazywał się Kevin James Nunn. Z pochodzenia był on Australijczykiem. Jego żona z kolei wywodziła się z Indonezji. To właśnie tam para zdecydowała się zamieszkać razem ze swoim dzieckiem. Chcieli stworzyć szczęśliwą rodzinę, jednak radość została przerwana przez nagłą śmierć. Co mają z tym wspólnego dwie puszki uwielbianego napoju?

Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturęOcet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturęCzytaj dalej

Nic nie zapowiadało tragedii

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal Fakt24, wszystko zaczęło się o poranku. W okolicach godziny 8:00 mężczyzna poczuł, że doskwiera mu pragnienie. W związku z tym postanowił się czegoś napić. Wybór padł na puszkę popularnego napoju, jakim jest tonik.

Nie minęło wiele czasu i Kevin James Nunn sięgnął po kolejną puszkę. Okazało się, że napój był przeterminowany. Po godzinie od wypicia toniku mężczyzna nagle źle się poczuł i postanowił się położyć. Jak podaje portal 7news przytaczany przez Fakt24, zaniepokojona żona postanowiła udać się do apteki po leki na malarię, która w Indonezji nie jest niczym nadzwyczajnym. Kiedy wróciła, podała mężowi medykamenty razem z mlekiem, które miało zneutralizować kwasy. Niestety, lekarstwo nie pomogło.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mieści się w głowie, pamiętacie Willę pod Złotym Ziemniakiem z "Kuchennych rewolucji"? Magda Gessler potraktowana w niewiarygodny sposób po programie
2. Biedronka ledwo zakończyła hitową akcję, a rusza z kolejną. Tnie ceny o 50%, ale tylko na 3 dni

Żona była bezradna w obliczu tragedii

Początkowo mężczyzna nie zamierzał kontaktować się z lekarzem, jednak wkrótce zaczął wymiotować. Ten niepokojący symptom sprawił, że jego przerażona żona postanowiła wezwać karetkę. Niefortunnie, ratownicy zjawili się w domu zbyt późno i mężczyzna już nie żył. Żona mogła tylko bezradnie patrzeć, jak jej mąż odchodzi z tego świata wraz z ostatnim tchem.

Nadal nie jest jasne dlaczego mężczyzna zmarł. Policja aktualnie stara się ustalić przyczynę zgonu. Jednak wciąż jest to zagadką. Jedna z hipotez wskazuje jako winowajcę przeterminowany napój. Wcześniej konieczne jest wykonanie stosownych testów, które mogłyby to potwierdzić. Ciało zmarłego mężczyzny zostanie poddane sekcji.

Najlepsze newsy:

1. Czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji urodzin? Możecie się zdziwić, ile lat dziś kończy
2. Policja pilnie poszukuje jednego pasażera. Doszło do dramatycznych scen, aż skóra cierpnie
3. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek
4. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
5. O niebo lepsze od placków ziemniaczanych, banalnie proste w wykonaniu. Potrzeba tylko paru składników, domownicy poproszą o dokładkę
6. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu

Źródło: Fakt24

Następny artykuł