Mężczyzna przeżył prawdziwą tragedięScreen z filmu na kanale TV Regionalna pl na Youtubie

Kazali mu jeść spleśniały pasztet, a czasem głodzili. Przez 23 lata pracował jak niewolnik na polskiej fermie drobiu

Mężczyzna przez 23 lata pracował na fermie drobiu. Pracodawcy przez lata traktowali go w najgorszy możliwy sposób. Przerażającą historię głodzonego i poniżanego Rosjanina, przedstawili dziennikarze "Interwencji".

Jak czytamy na portalu Share Info, mężczyzna trafił do Polski pod koniec lat 80 XX wieku. Pracował tutaj jako pracownik cywilny dla Armii Czerwonej. Z powodu upadku Związku Radzieckieg,o wojskowi wycofali się z terenu Polski, jednak Rosjanin postanowił zostać i zbudować spokojne życie w Polsce. Niestety, trafił na fermę drobiu, której właściciele traktowali go w najgorszy możliwy sposób. Spędził w piekle na ziemi aż 23 lata swojego życia.

Królowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogródKrólowa disco polo pokazała wszystko. Narożna nie ukryła niczego, w telewizji można było zobaczyć ogromnych rozmiarów luksusową kuchnię i imponujący ogródCzytaj dalej

Mężczyzna zdołał stamtąd uciec - wiemy jak wyglądało jego życie

Dzisiaj ma 59 lat nazywa się Mikołaj Jerofiejew. Trafił na polską fermę drobiu państwa Ś. w czasie poszukiwania pracy. Na miejscu okazało się, że to był najgorszy wybór w jego życiu. Dopiero po prawie ćwierćwieczu zdołał stamtąd uciec. Reporterzy „Interwencji” w Polsat News dotarli do Mikołaja, który opowiedział im o wszystkim. Na myśl przez jakie piekło musiał przejść mężczyzna, włos się jeży na głowie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  2. Kolejny kraj zamyka przed nami granicę. Wprowadzono ograniczenia dla przyjeżdżających z Polski
  3. Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocie

Na fermie pracował całkowicie za darmo. Jak sam wspomina za pracę nie dostał żadnego wynagrodzenia, a wysiłek był ogromny. Bywały dni, w których do jedzenia dostawał jedynie nadpsuty, spleśniały stary pasztet - najgorzej jednak było, gdy skazany był na głodowanie. Bito go po twarzy i nie mógł nawet wychodzić do pobliskiego miasta. Był całkowicie skazany na łaskę właścicieli fermy.

Wielu z pewnością ciekawi powód, dla którego Jerofiejew nie uciekł ze swojej gehenny przy pierwszej nadarzającej się okazji. Mężczyzna nie miał gdzie się udać - jego bliscy zostali w Rosji lata temu. Dokumenty osobiste przetrzymywane były przez właścicieli, nie mógł się więc w żaden sposób wylegitymować. Według Share Info Jerofiejew przebywał w Polsce nielegalnie.

Mężczyzna w końcu znalazł jednak sposób i udało mu się odejść z miejsca swojego cierpienia. W całej akcji pomogła mu Jolanta Matejko. Polsat News przekazuje, że lokum zapewnili mu Ewa i Krzysztof Tyszkiewiczowie, a cała sprawa została zgłoszona do prokuratury i straży granicznej.

- Teraz przypomniałem sobie, że ja byłem kiedyś człowiekiem i znowu się nim staję - tłumaczy Mikołaj Jerofiejew w reportażu „Interwencji".

Niczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieNiczego nieświadomi klienci robili zakupy w Biedronce. Nagle policjanci otrzymali zgłoszenie o niebezpieczeństwieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Robert Lewandowski dobrał nietypowego wspólnika. Był karany za wyłudzanie pieniędzy i ładunki wybuchowe
  2. Objawy bywają niezwykle mylące. Coraz więcej osób umiera na niewydolność serca
  3. Jest czego pozazdrościć - kuchnia Ewy Wachowicz odbiera mowę. Bije o głowę Gessler i Rozenek, przepiękna
  4. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  5. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat
  6. Studnia skrywała skarby sprzed tysięcy lat. Archeolodzy dokonali największego odkrycia w historii

Źródło: shareinfo.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł