Michał SzpakWikipedia / autor: Albin Olsson / licencja: CC 4.0

Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyć

Michał Szpak zdecydował się pokazać swoją kuchnię. Fani nie mogą wyjść z podziwu. Niewiele gwiazd zdecydowałoby się na taką aranżację.

Michał Szpak od lat gości na czele polskiego show biznesu. Szerszej publiczności stał się znany przede wszystkim dzięki uczestnictwie w programie stacji TVN X-factor gdzie wywalczył drugie miejsce. Już od najmłodszych lat przejawiał ogromne zainteresowanie muzyką, a dzięki rodzinnym tradycjom zdobył szeroki wachlarz wokalnych umiejętności. Debiut na scenie Michała miał miejsce w Domu kultury w Jaśle gdzie brał udział w konkursie piosenki - przyszła gwiazda miała wtedy zaledwie 9 lat. Jego kariera zabrała w 2011 roku i od tej pory nieustannie budzi zaciekawienie wiernych fanów.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

Michał Szpak dzieli się zdjęciami niecodziennej kuchni

Kariera Michała Szpaka nie była usłana różami. Artysta od samego początku musiał radzić sobie z falą niechęci oraz ostracyzmem ze względu jego ubiór oraz ostry makijaż. Wiele osób nie umiało przekonać się do jego twórczości ponieważ Michał nie wpasowuje się w utarte schematy. Mimo ciężkich początków kariera Michała od lat kwitnie i piosenkarz może cieszyć się wszystkimi przywilejami wielkiej gwiazdy. Artysta chętnie dzieli się z fanami zdjęciami pokazującymi jego codzienność. Na jednym z nich możemy ujrzeć kuchnię gwiazdy, która budzi ogromne zdziwienie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Zachowanie restauratorki podzieliło jej fanów
  2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Po pomieszczenia w domu gwiazdy pokroju Michała Szpaka spodziewalibyśmy się ogromnego przepychu. Gdy myślimy o wnętrzach domów znanych osób przed oczami mamy morze marmuru, złote elementy i wylewające się zewsząd bogactwo. Tymczasem kuchnia Michała Szpaka jest urządzona bardzo zwyczajnie. Szafki wyglądają identycznie jak te, które możemy zobaczyć w standardowym mieszkaniu. Na blatach zamiast wyszukanych ozdób, widzimy jedynie pojedynczy kwiatek. Fani byli zaskoczeni, że gwiazda, która nie raz widują na pierwszych stronach gazet nie pławi się w luksusach.

Kuchnia Michała Szpakafot: Instagram/ michal_szpakofficial

Najlepsze newsy:

  1. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  2. Krzysztof Jackowski wyjawił przepowiednię o wakacjach. Mówi o sierpniu
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Nowa, jeszcze pyszniejsza wersja słynnej surówki z KFC. Kapustę zastąpisz uwielbianym warzywem
  6. Anna Lewandowska zdradziła swój wielki, kulinarny sekret. Przepyszna pomidorowa, prawdziwa symfonia smaku

Źródło: pikio.pl, Instagram/ Michal_szpakofficial

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł