Michał Wiśniewski wie o chorobie byłej żonyEast News / AGENCJA SE

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej diety

Michał Wiśniewski znany jest nie tylko ze swoich charakterystycznych, czerwonych włosów, ale również z upodobania do pięknych kobiet. Lider zespołu Ich Troje niedawno po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu, jednak z większością byłych żon zachowuje przyjacielskie lub poprawne stosunki. Jedna z nich, jak się okazało, cierpi na nieuleczalną chorobę.

Michał Wiśniewski przeszedł w swoim życiu wiele. Od lat zmaga się z chorobą alkoholową, ale mało kto wie, że miał również wyciętego podskórniaka złośliwego. Jedna z jego byłych żon również musi zmagać się z ciężką chorobą, o której dowiedziała się będąc w ciąży.

Lekarze ostrzegają przed niebezpieczną zabawą, może doprowadzić do śmierci. Chodzi o połknięcie łyżeczki popularnej przyprawyLekarze ostrzegają przed niebezpieczną zabawą, może doprowadzić do śmierci. Chodzi o połknięcie łyżeczki popularnej przyprawyCzytaj dalej

Michał Wiśniewski i cała rodzina wiedzą o nieuleczalnej chorobie jego byłej żony

Michał Wiśniewski jest obecnie w piątym związku małżeńskim, jednak z większością byłych żon utrzymuje poprawne, a czasem nawet przyjacielskie stosunki. Tak właśnie jest z Martą Wiśniewską, występującą pod pseudonimem Mandaryna, z którą piosenkarz związany był w latach 2002-2006. Mimo początkowych nieporozumień i konfliktów, artysta zdołał się z nią pogodzić i podzielić obowiązkami związanymi z wychowaniem dwójki dzieci. Jak się jednak okazuje, blondwłosa piosenkarka, będąc z nim w ciąży, poważnie zachorowała, a diagnoza którą usłyszała na zawsze zmieniła jej życie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najprostsze i najszybsze ciasto świata. Potrzeba tylko 2 składników, rozpływa się w ustach
  2. Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu
  3. Żona wrzuciła do wrzącej wody makaron kupiony przez Kamila w Biedronce. Po chwili zamarła

Mandaryna usłyszała przejmującą diagnozę

Mandaryna będąc w drugiej ciąży z wokalistą “Ich Troje” miała cukrzycę ciążową, jednak po urodzeniu dziecka choroba się wycofała. Niestety trzy miesiące po porodzie, nagle zaczęła się bardzo źle czuć. Piosenkarka bardzo straciła na wadze, dodatkowo zauważyła, że jej wzrok się pogorszył i przez cały czas odczuwała niesamowite zmęczenie. Diagnoza była jednoznaczna - cukrzyca. Jak podkreśla była żona Wiśniewskiego, dla 24-latki to było jak wyrok, wokalistka przyznaje, że w tamtym czasie buntowała się przeciwko temu, co ją spotkało.

Cukrzyca jest nieuleczalną chorobą, która zmusza chorego do całkowitej zmiany stylu życia. Tak też było z Mandaryną. Piosenkarka musiała nie tylko na zawsze zrezygnować z białego pieczywa, tłustych serów czy słodzonych surówek, ale róznież dbać, by utrzymywać cukry w normie. Choć od diagnozy minęły prawie dwie dekady, Mandaryna czasem chciałaby zapomnieć o chorobie, jednak to niemożliwe. Jej codzienność to wyrzeczenia, leki i rygorystyczna dieta. Piosenkarka podkreśla jednak, że z tą chorobą da się normalnie funkcjonować i nie można się załamywać po takiej diagnozie.

- Z cukrzycą da się żyć, normalnie funkcjonować, choć nie da się o niej zapomnieć ani przed nią uciec. Cały czas muszę uważać na to, co jem na przyjęciach, gdzie są wyśmienite desery, trzeba się oprzeć pokusie. Jak we wszystkim i w cukrzycy zalecany jest umiar - powiedziała piosenkarka w jednym z wywiadów.

Mandaryna z synem na obiedzie

Źródło: Instagram / @marta.mandaryna

Masz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywcząMasz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywcząCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  2. Jeśli dbasz o zdrowie, natychmiast przestać je spożywać. Najbardziej rakotwórcze artykuły, z których szkodliwości wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy
  3. Kapitalne ciasto bez pieczenia z 3 aksamitnymi warstwami. Kilka minut roboty i zachwyt wszystkich gwarantowany
  4. Kotlety schabowe po francusku biją na głowę wszystko. Znajomi będą błagać o przepis
  5. Całkowity brak szacunku do jedzenia? Gessler wywaliła na podłogę pełen talerz wściekle krzycząc
  6. Wchodzi nowy program 1500 plus. Wiemy, kto ma szansę dostać pieniądze

Źródło: Polki, TeleShow

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł