Michał Wiśniewski szczerze o obecnych wydarzeniachTRICOLORS/East News; Pixabay/manfredrichter

Wiśniewski, by przetrwać, jadł codziennie placki ziemniaczane. Porażające wyznanie padło w kontekście protestów ludzi z branży kultury

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Obecna sytuacja uderza jednak w ludzi, którzy parają się jego zawodem. Wokalista wyznał coś porażającego w odniesieniu do protestów ludzi z branży kultury.

Michał Wiśniewski jest człowiekiem, który zdobył ogromną sławę. Jego charakterystyczny głos, styl ubioru i czerwone włosy są rozpoznawalne przez praktycznie każdego Polaka. Wokalista postanowił zabrać głos w sprawie wydarzeń, jakie obecnie rozgrywają się w naszym kraju.

Kupił w Biedronce uwielbiane od lat cukierki. Gdy je rozpakował, dokonał porażającego odkryciaKupił w Biedronce uwielbiane od lat cukierki. Gdy je rozpakował, dokonał porażającego odkryciaCzytaj dalej

Michał Wiśniewski szczerze o obecnej sytuacji

Okazuje się, że Wiśniewski nie miał zbyt przyjemnego dzieciństwa. Dowiedzieliśmy się tego z niedawnej wypowiedzi na temat kryzysu, jakiego doświadczają także artyści w Polsce. Niestety, nie jest dobrze.

Pandemia na całym świecie przyczyniła się do licznych obostrzeń, które przeszkadzają praktycznie wszystkim. Mnóstwo osób nie kryje się ze swoją niechęcią do problemów, jakie w wyniku nakazów i zakazów pojawiły się w codziennym życiu. Jedną z najbardziej dotkniętych branży jest gastronomia.

Restauracje zostały niedawno zamknięte, jednak nadal mogą prowadzić dystrybucję za pomocą systemu online. Oznacza to, że lokale mogą wydawać jedzenie jedynie w przypadku zamówień na wynos lub w dowozie. Cała masa knajp nie jest wstanie uzyskać w ten sposób wystarczających dochodów by utrzymać się na rynku, co prowadzi do upadłości.

Sklepy spożywcze także mocno odczuwają efekty pandemii. Limity klientów, godziny dla seniorów, reżim sanitarny czy wcześniej wprowadzone niedziele niehandlowe - to wszystko sprawia, że sieci największych sklepów i, przede wszystkim, małe osiedlowe sklepiki mają obniżone zyski.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarni
  2. Właśnie ogłosili zakaz, niestety, dotyczy też w Polaków. Zła wiadomość z zagranicy dla turystów i całej branży
  3. Wypij jedną łyżkę tuż przed śniadaniem, a po paru dniach zobaczysz pierwsze efekty. NIe tylko podnosi odporność, wpływa też na figurę

Niestety, to nie jedyne branże, które mocno odczuwają wprowadzane obostrzenia. Artyści, a przede wszystkim muzycy, są w jednej z najgorszych sytuacji. Dziesiątki odwoływanych koncertów, zamykanie ustalonych eventów, oddawanie pieniędzy za bilety.

Wiele takich tygodni może spowodować, że zwyczajnie stracą środki do życia i nie będą mogli dalej prowadzić swojej działalności. Właśnie w tej sprawie wypowiedział się Michał Wiśniewski, który jednak nie obawia się o swoją przyszłość, lecz o pozostałą ekipę zespołu Ich Troje.

W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" stwierdził, że on sam sobie poradzi. Już od małego dziecka doświadczał znojów życia i wie, co robić w kryzysowych sytuacjach.

- Musiałem odwołać kilkadziesiąt koncertów. Ale ja sobie poradzę. Jestem nauczony, jak wytrwać, jedząc codziennie placki ziemniaczane. Już tak kiedyś miałem, gdy byłem bardzo młodym gówniarzem. Ale oni? Muzycy, nagłośnieniowcy, oświetleniowcy, tancerze, ludzie budujący scenę? Ich życie wygląda teraz "chusteczkowo". Nie widzą wyjścia z sytuacji - tłumaczył Wiśniewski.

Wielu ludzi parających się tworzeniem muzyki dołącza do protestujących na ulicach. Michał sam wziął udział w poniedziałek w proteście ludzi kultury, który odbył się na Placu Zamkowym.

Polacy powinni uczyć się od Gessler robić placki ziemniaczane? Jej przepis jest oszałamiającyPolacy powinni uczyć się od Gessler robić placki ziemniaczane? Jej przepis jest oszałamiającyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rząd w ostatniej chwili zmienił decyzję. Wiemy które dzieci pójdą w poniedziałek do szkoły
  2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
  3. Katarzyna Dowbor pokazała banalnie proste i pyszne danie z ziemniaków. Na sam widok cieknie ślinka
  4. Boli cię czasem głowa? Wypij sok z ogórka, efektem będziesz wniebowzięty
  5. Jajka w zupełnie innym wydaniu, czyli po szkocku. Zaskakujące połączenie smaków, banalne w przygotowaniu
  6. Lekarz wyjawił, co czeka Polaków w najbliższym czasie. "To nie jest sianie paniki"
  7. Księżyc może mieć swojego "bliźniaka" i naukowcy go znaleźli. Niesamowite wieści

Źródło: beszamel.se.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł