Michel Moran i jego przeszłośćInstagram / michelmoran_official

Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy

Michel Moran zyskał ogromną popularność za sprawą programu "MasterChef", w którym pełni funkcję jednego z jurorów. Jego przeszłość dla wielu osób pozostaje zagadką. Mało kto spodziewałby się, że przed laty został surowo ukarany za pewien występek. Michel Moran nie mógł pozostawić tego bez komentarza i wszystko dokładnie wyjaśnił.

Bez wątpienia Michel Moran jest wyjątkowo charakterystyczną postacią kulinarnego show biznesu. Sposób jego wypowiedzi jest rozpoznawalny niemal od razu. Restauratorowi nie można odmówić również charyzmy, którą dostrzec można podczas programu "MasterChef". Jakiś czas temu światło dzienne ujrzały sekrety z jego dawnego życia. Czegoś takiego nikt by nie podejrzewał.

Tomasz zamówił halibuta i szczupaka z pieczywem i napojami. Gdy zobaczysz rachunek z Kaszub, mocno się zdziwiszTomasz zamówił halibuta i szczupaka z pieczywem i napojami. Gdy zobaczysz rachunek z Kaszub, mocno się zdziwiszCzytaj dalej

Michel Moran w konflikcie z prawem

Podobnie jak inni ludzie Michel Moran miewał problemy życiowe. Popularny restaurator od kilkunastu lat mieszka w Polsce i z pewnością jego losy układają się pomyślnie, o czym świadczą chociażby radosne zdjęciaa umieszczane na Instagramie. Nie jednak nie zawsze tak było. Michel Moran 14 lat temu miał poważne tarapaty, w wyniku których trafił do aresztu. Do czego doszło?

Okazuje się, że Michel Moran nie płacił alimentów. W związku z tym względem jego osoby wydany został Europejski Nakazie Aresztowania. Restaurator miał jednak ważny powód ku nieopłacaniu alimentów. Wszystko przez chęć zobaczenia się ze swoim ukochanym synem. Tylko odmowa regulowania wpłat mogła w tym pomóc. Jak Michel Moran uzasadnił swoje postępowanie?

Dzisiaj grzeje:

  1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny

Michel Moran w przejmujący sposób opisał to czego doświadczył

- To nie tak, że nie chciałem zapłacić alimentów. Dostęp do syna był ograniczony, ja byłem za granicą, nie mogłem się z nim zobaczyć. Dzisiaj Andrea ma 26 lat. Jedynym rozwiązaniem było: dopóki nie zobaczę się z synem, nie zapłacę alimentów. Nie zawsze, kiedy się rozstajemy jest różowo. Ona mówiła, że nie wie, gdzie ja mieszkam, ale było jasne, że mieszkałem już w Polsce. Dostałem rok więzienia. Wracając do Hiszpanii przez Francje na granicy była kontrola, wtedy się dowiedziałem, że jest taka sytuacja. Byłem deportowany. Deportacja trwała krótko. To był dla mnie ratunek, żeby się zobaczyć z synem. To był dla niego szok, miał 12 lat. Zdecydował w wieku 14 lat ze chce mieszkać z nami. Alimenty zostały uregulowane, zostałem zwolniony. Matka Andrea była zaskoczona, że byłem aresztowany, walczyłem o syna - powiedział Michel Moran w programie "Dzień Dobry TVN", przytaczany przez portal Pudelek.

Najlepsze newsy:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie
  3. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo
  4. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  5. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
  6. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  7. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł